Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2017 kovo 30 d. 11:43
Ketvirtadienis
4.1°C,1m/s
Geras oras
Ketvirtadienis,
6°C | 1°C
Penktadienis,
5°C | 1°C
Šeštadienis,
4°C | 3°C
Meniu
Text_2

SEMINARAS „KĄ APIE SANTYKIUS TURI ŽINOTI KIEKVIENAS?“

Renginio data: 2017-03-15
Renginio laikas: 18:30 val.
Bilieto kaina: 14-44 €
Bilietai: Pirkti čia
Įstaiga: Šiaulių arena
Telefonas: (8-41) 460004

Ką apie santykius turi žinoti kiekvienas? To Lietuvoje dar nebuvo!

Tai vienintelis praktinis vakaro seminaras apie santykius su netradiciniais lektoriais ir svečiais, profesionaliais aktoriais, atviromis istorijomis bei gyvenimo patikrinta informacija.

Santykiai yra viena didžiausių ir deja sudėtingiausių mūsų gyvenimo sferų ir labai liūdna susidurti su realybe, jog gyvenime mes mokomės visko, tik ne to, kas yra santykiai, kaip reikia kurti harmoningus santykius, kodėl kyla konfliktai, kaip juos spręsti bei kaip nesuklupti darant klaidas. Kur ir kaip ieškoti informacijos, o gal net pagalbos, kai esame sutrikę ir pasimetę? Ar visada skyrybos yra geriausia išeitis, o psichologas vienintelis patarėjas? Ką daryti, jei Tavo tėvų pavyzdys nėra priimtinas?

Plačiau: https://www.apiesantykiuskitaip.lt/

Visa Jums reikalinga informacija bus pateikta pačiu lengviausiu būdu ir suprantama kiekvienam. Perteiksime realius pavyzdžius, nagrinėsime čia ir dabar profesionalių aktorių inscenizuojamas situacijas, o taip pat turėsite unikalią galimybę praktiškai išbandyti sudėtingų emocinių uždavinių sprendimo įrankį.

Pranešėjai:

Vytautas Jančiauskas – verslininkas, lektorius ir vyras, kuris per 12 metų, tikriausiai, yra padaręs daugiausia klaidų santykių kūrime ir sąmoningai visas jas suvokęs bei išmokęs gautas pamokas, pagaliau įgyvendinantis savo gyvenimo svajonę – seminarų pagalba padėti Lietuvos žmonėms ir pasidalinti pačia vertingiausia informacija, kuri iš esmės pakeitė jo gyvenimą, pačioje svarbiausioje gyvenimo sferoje – santykiuose.

Ką apie santykius turi žinoti kiekvienas? To Lietuvoje dar nebuvo!
Laukiame Jūsų visų!

Registracija: https://www.apiesantykiuskitaip.lt/
Renginio pradžia: 18:30 (reikia būti 15-20 minučių anksčiau)