Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2017 spalio 24 d. 02:01
Antradienis
4.1°C,1m/s
Geras oras
Ketvirtadienis,
6°C | 1°C
Penktadienis,
5°C | 1°C
Šeštadienis,
4°C | 3°C
Meniu
Text_2

„ALGIRDO JULIAUS GREIMO IR IEVOS SIMONAITYTĖS KŪRYBOS DIALOGAI“

Renginio data: 2017-10-18
Renginio laikas: 17:30 val.
Bilieto kaina: 0 €
Adresas: Vilniaus g. 134

Interaktyvi garsinio skaitymo valanda „Algirdo Juliaus Greimo ir Ievos Simonaitytės kūrybos dialogai“

Projektas „Algirdo Juliaus Greimo ir Ievos Simonaitytės kūrybos dialogai“, Interaktyvi garsinio skaitymo valanda panaudojant garsines knygas ir  gyvą skaitymą. Projekto tikslas – skatinti kultūros prieinamumą žmonėms, kurie turi mažiau galimybių dalyvauti kultūriniame miesto gyvenime, supažindinat juos su Algirdo Juliaus Greimo  ir Ievos Simonaitytės kūryba. Supažindinti su skirtingomis skaitymo galimybėmis, panaudojant garsines knygų skaitymo technologijas, skaitymą Brailio raštu.

Renginio metu numatoma skaityti Algirdo Juliaus Greimo „Tautos atminties beieškant“, „Iš arti ir iš toli“  ir Ievos Simonaitytės „Vilius Karalius“, „Aukštųjų Šimonių likimas“, „Pikčiurnienė“. Šių autorių kūrybą skaitys du profesionalūs aktoriai Vladas Baranauskas ir Lina Bocytė.  Ištraukas iš Ievos Simonaitytės knygos „Aukštųjų Šimonių likimas“ Brailio raštu skaitys neregys skaitovas, klausysimės įgarsintos Algirdo Juliaus Greimo knygos „Gyvenimas ir galvojimas“. Renginyje dalyvaus Šiaulių menų gimnazijos akordeonistai, mokytoja Marytė Markevičienė. Šių autorių kūrybą apibendrins J. Janonio gimnazijos literatūros mokytojas – ekspertas Rimvydas Sruogis. Projektą remia Šiaulių miesto savivaldybė.

PASIRINKITE