Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2017 kovo 30 d. 11:45
Ketvirtadienis
4.1°C,1m/s
Geras oras
Ketvirtadienis,
6°C | 1°C
Penktadienis,
5°C | 1°C
Šeštadienis,
4°C | 3°C
Meniu
Text_2

ALVYDO ŠALKAUSKO FOTOGRAFIJŲ PARODA “NATURAMIX”

Renginio data: 2017-03-15
Renginio laikas: 11:00 val.
Bilieto kaina: 0 €
Įstaiga: Laiptų galerija
Feisbukas: Aplankyti

2017 m. vasario 24 d. 18 val. “Laiptų galerijoje” atidaroma Alvydo Šalkausko fotografijų paroda “NATURAMIX”.

Alvydas Šalkauskas – šiaulietis menininkas, nuo 1986 m. pristatantis savo grafikos ir odos plastikos darbus, o nuo 2006 m. parodose dalyvauja su fotografijos darbais.
Šio fotomenininko kūrybinis kelias – tai įvairiausi ieškojimai ir atradimai, tačiau kritikai jį laiko tradiciniu fotografu, palydinčiu ateinančias ir praeinančias madas, bet kartu kuriančiu šiuolaikiškai, dinamiškai, pozityviai, priimančiu visus šio laikmečio iššūkius.
Parodos kuratorius Ričardas Jakutis Alvydo Šalkausko parodą “Naturamix” apibūdino kaip estetikos ir erdvės sandūrą: “kiekvieną fotografiją būtų galima pavadinti maža novele ar muzikiniu opusu – iš atskirų dalių sukomponuotu vienu vaizdu. Koncepcijos ir estetikos ieškantis žvilgsnis tikrai nepraslys pro šiuos kūrinius. Fotomenininko kūriniai atsiduria tarp pasaulio realumo ir virtualumo, tarp praeito, esamo ir būsimo laiko. Alvydo Šalkausko fotografija vertinga dvasiniu požiūriu, reikalaujanti supratimo, stebinanti, išsiskirianti šiandieninės atskirties pasaulyje”.

Paroda “Naturamix” – pirmoji personalinė Alvydo Šalkausko fotografijų paroda “Laiptų galerijoje”.
Paroda veiks iki kovo 15 d.