Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 birželio 27 d. 13:03
orai Thursday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

ANDRIUS KANIAVA ŠIAULIEČIUS KVIEČIA Į ,,PASIRODYMĄ”

Renginio data: 2019-02-14
Renginio laikas: 18:00 val.
Bilieto kaina: 8-15 Eur
Bilietai: Pirkti čia

ANDRIUS KANIAVA šiauliečius kviečia į ,,PASIRODYMĄ”
,,Naujos dainos – geros dainos”.
2019 metų vasario 14 dieną, 18 val Valstybiniame Šiaulių dramos teatre dainuojantis aktorius Andrius Kaniava kviečia į ,,Pasirodymą”. Ne šiaip eilinį koncertą, tačiau į ,,Pasirodymą”, kuriame netrūks profesionaliai išgrotų muzikinių sąskambių, autorinės kūrybos tekstų, dialogų su publika ir pakilios nuotaikos.
,,Pasirodymas” – tai nuoširdus noras parodyti žiūrovams kažką gražiai naujo arba naujai gražaus ir, tuo pačiu, sugriauti nusistovėjusią nuomonę, kad geros gali būti tik senos dainos. Šalia to, tai viliojanti galimybė vieną kartą tiesiai šviesiai atsakyti į amžiną klausimą, kurį jaučia pareigą užduoti kiekvienas žurnalistas: Ką naujo išvys žiūrovai šiame koncerte?
Galime atsakyti sąžiningai ir nedvejodami: – viską!
Visų pirmą – dainų ir tekstų autorių Andrių Kaniavą, kuris nepaisant garbaus amžiaus, stengsis atrodyti kaip naujas. Kartu su juo pasirodys Muzikantai iš didžiosios raidės – Aleksandras Tenas (gitara), Gintas Gascevičius (mušamieji) ir Tadas Dešukas (smuikas) ir dienos šviesą išvys 10 naujų dainų, kurių gyvenimas scenoje prasidės tik šiame „Pasirodyme“. Tie, kurie klausėsi „Atšilusios musės”, lankėsi „Antikvariate“, žygiavo kartu su Sunkiosios Muzikos Orkestru „Musė“ ir leidosi ten, kur plukdė „Laivas Restoranas“, supras, ką norima priminti šiuo „ Pasirodymu“:
Visa, kas sena, kažkada buvo nauja!
Į koncertą Valstybiniame Šiaulių Dramos teatre kviečia geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT”.
Bilietus platina www.tiketa.lt bei teatro kasa.
Bilietų kainos: 8, 10,12,15, eur.
Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt, tel. 867223266.
www.bardai.lt

PASIRINKITE