Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2020 gegužės 26 d. 12:32
orai Tuesday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

AVIACIJOS ŠVENTĖ “SAKALO SPARNAI 2019″

Renginio data: 2019-07-27
Renginio laikas: 10:00 val.
Bilieto kaina: 0 €

Liepos 27 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje vyks Aviacijos šventė „Sakalo sparnai 2019“ skirta paminėti Lietuvos karo aviacijos šimtmetį.

Šventėje dalyvaus įvairūs orlaiviai su skraidymo programomis, ekspozicijoje dalyvaus Lietuvos kariuomenės daliniai, NATO priešakinių pajėgų bataliono kariai su įvairia karine technika, veiks įvairios mažosios aviacijos ir universitetų paruoštos ekspozicijos susijusios su Aviacija, vyks užsiėmimai ir varžybos mažiesiems šventės lankytojams.

Didžiausią reginį šventės dalyviams kurs viena garsiausių pasaulio akrobatinio skraidymo komandų – „Frecche Tricolori“ iš Italijos, taip pat Belgijos karinių oro pajėgų demonstracinis naikintuvas F-16 „Dark Falcon“.

Atvykstantiems į šventę rekomenduojame automobilius palikti kiek atokiau nuo Aviacijos bazės ir į šventę atvykti viešuoju transportu.
Šiaulių arenos aikštelėje (J. Jablonskio 16) bus galima parkuotis nemokamai, o pro šią vietą specialūs maršrutai važiuos kas 5 minutes. Pasirinkdami šią aikštelę išvengsite spūsčių, susigrūdimo, ramiai ir saugiai pastatysite automobilį, o už reguliarų miesto vežėjo mokestį (1€) atvyksite iki PAT šventės vartų, ko negalėsite padaryti nuosavu automobiliu.
Siūlome dar kartą pasižvalgyti po mūsų puslapį https://sakalosparnai.lt/transportation/ ir išsirinkti geriausią maršrutą ar parkavimosi vietą.

Renginys nemokamas, neeilinis, lėktuvai ir pilotai – aukščiausios klasės. Praleisti šiuos pasirodymus tikra nuodėmė!  :)

Programa ir daugiau informacijos: sakalosparnai.lt

PASIRINKITE