Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 birželio 27 d. 13:26
orai Thursday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

AVIACIJOS ŠVENTĖ “SAKALO SPARNAI 2019″

Renginio data: 2019-07-27
Renginio laikas: 11:00 val.
Bilieto kaina: 0 €

Liepos 27 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje vyks Aviacijos šventė „Sakalo sparnai 2019“ skirta paminėti Lietuvos karo aviacijos šimtmetį.

Šventėje dalyvaus įvairūs orlaiviai su skraidymo programomis, ekspozicijoje dalyvaus Lietuvos kariuomenės daliniai, NATO priešakinių pajėgų bataliono kariai su įvairia karine technika, veiks įvairios mažosios aviacijos ir universitetų paruoštos ekspozicijos susijusios su Aviacija, vyks užsiėmimai ir varžybos mažiesiems šventės lankytojams.

Didžiausią reginį šventės dalyviams kurs viena garsiausių pasaulio akrobatinio skraidymo komandų – „Frecche Tricolori“ iš Italijos, taip pat Belgijos karinių oro pajėgų demonstracinis naikintuvas F-16 „Dark Falcon“.

„Sakalo sparnai 2019″ – nemokama, visuomenei skirta aviacijos šventė, kuri suburs visus aviaciją, lėktuvus ir įvairią techniką mylinčius entuziastus. Ši šventė – tai padėka visiems, kurie palaiko, puoselėja, tobulina ar kitaip prisideda prie Lietuvos aviacijos raidos.

Maloniai kviečiame mėgti ir dalintis šia žinia!
Daugiau informacijos jau netrukus!

PASIRINKITE