Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2020 vasario 25 d. 23:07
orai Tuesday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

BRAZILIŠKOS MUZIKOS KONCERTAS SAMBA DA MINHA TERRA

Renginio data: 2019-01-24
Renginio laikas: 19:00 val.
Bilieto kaina: 10-15 eur
Bilietai: Pirkti čia

Žodis terra šiuo atveju reiškia žemę arba šalį, didžiausią Pietų Amerikoje – Braziliją. Dėl daugybės vingių šios šalies istorijoje šiandien šis milžiniškas kraštas yra tikras kultūrų katilas, kuriame kunkuliuoja skirtingos tradicijos, kalbos ir muzika. Projekto muzikantai savo koncertu trokšta publikai atskleisti neatrastas, intriguojančias ir stebinančias Brazilijos kultūros puses. Įtraukiantys ritmai ir jausmingos istorijos iš skirtingų Brazilijos regionų, muzika kelianti daug emocijų ir priverčianti pasijusti laimingu – tokia muzikinė kelionė po terra laukia klausytojų.

„Samba da Minha Terra“ – tai jungtinis brazilų muzikantų ir lietuvės vokalistės projektas. Kiekvienas jų jaučia asmenišką ryšį su braziliška muzika dėl skirtingų patirčių. Bosistas Matheus Nicolaiewsky (BR), gitaristas Djamen Farias (BR) ir vokalistė Eglė Petrošiūtė (LT) susipažino Nyderlanduose, kur visi intensyviai studijavo džiazo muziką ir įsigilino į improvizacijos meną. Tuo pat metu tyrinėdami ir brazilišką muziką, januoliai suprato, kad joje tiek grožio ir laisvės, kad jie negali nebūti to dalimi. Kažkada trijulė pradėjo nuo įdomiausių ir gražiausių per pastaruosius metus rastų brazilų kompozitorių ir folk kūrinių, o šiandien programoje – ir jų pačių dainos. Jaudinantys samba, samba funk, bossa, baião, partido alto ir kiti ritmai įtraukia jau nuo pirmų perkusijos dūžių, o kur dar po kelių taktų prasidedančios nepaprasto grožio melodijos!
Ypatingas šio projekto svečias – unikalus būgnininkas, perkusininkas, dainininkas ir tikras šoumenas Fernando Paiva Da Silva (BR), kuris per ilgą savo karjerą yra ne tik pats surengęs gausybę originalių projektų, bet ir grojęs su tokiomis žvaigždėmis kaip Joe Zawinul, Lionel Ritchie, Hermeto Pascoal, Toninho Horta, Marc Murphy, Raul De Souza, Vienna Art Orquestra ir kitais garsiais atlikėjais. Fernando atliekami solo – tai spalvingi ir uždegantys mini šou, vien dėl kurių verta pamatyti šį projektą.
Eglė Petrošiūtė – vokalas
Matheus Nicolaiewsky – bosinė gitara
Djamen Farias – gitara, vokalas
Fernando Paiva da Silva – būgnai, vokalas

Daugiau informacijos www.saule.lt arba FB koncertų salė „Saulė“

PASIRINKITE