Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 kovo 26 d. 08:13
orai Tuesday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

DAIVOS KAIRAVIČIŪTĖS GRAFIKOS PARODA „BURTAS“

Renginio data: 2018-11-23
Renginio laikas: 18:00 val.
Bilieto kaina: 0 €

Unikalaus braižo portretais tarptautinėse parodose ir socialiniuose tinkluose garsi fotografė, grafikė Daiva Kairevičiūtė pirmą kartą į Šiaulius atveža savo parodą „Burtas“. Iš autorinių fotografijų, kuriamų be melo, apsimetinėjimo atpažįstama menininkė supažindina su itin moteriška, gurmaniška, „skania“ grafika. Daivos Kairevičiūtės grafikoje karaliaujančios moterys – elegantiškos, skleidžiasi žiedais, kvepia vaisiais, girdimo paukščių balsais ir alsuoja harmonija. Daiva Kairevičiūtė – ir astrologijos žinovė, todėl išvysti jos „Burtą“ – dar smalsiau.

Pasak Daivos Kairevičiūtės, kūryba jai – tarsi moteriškas atsivėrimas, meditacija. Poetas Julius Keleras Daivos Kairevičiūtės darbuose atrado pirmosios moters epą. „Laikas? Ievos. Erdvė? Tuštuma. Veiksmas? Sugrįžimas į prieštvaninį sapną (arba įsčias). Tai slaptoji, pirmąsyk pavaizduota dar vienos pirmosios Moters (ar meilės) istorija“.

Daiva Kairevičiūtė grafikos magistro studijas baigė Vilniaus dailės akademijoje, yra Lietuvos dailininkų sąjungos narė.

Paroda „Burtas“ veiks iki gruodžio 4 d.

Organizatorius: ŠMKC “Laiptų galerija”(Žemaitės g.83, Šiauliai).

Parodų atidarymo renginiai nemokami.

PASIRINKITE