Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2017 birželio 24 d. 03:01
Šeštadienis
4.1°C,1m/s
Geras oras
Ketvirtadienis,
6°C | 1°C
Penktadienis,
5°C | 1°C
Šeštadienis,
4°C | 3°C
Meniu
Text_2

DIDŽIOSIOS JONINĖS PALANGOJE SU „BONEY M“ IR „ABBA“

Renginio data: 2017-06-23
Renginio laikas: 12:00 val.
Bilieto kaina: 11-23 €
Bilietai: Pirkti čia
Adresas: Vytauto g. 43

Didžiosios Joninės Palangoje: vasaros sostinėje disko laikus primins „Boney M“ ir anekdotų karaliai Raimondas Šilanskas su Raimundu Bingeliu

Puikus oras, nuostabūs paplūdimiai, gaivinanti jūra ir jaukūs vakarai. Atrodo, kad Palanga gali pasiūlyti viską, tačiau birželio 23 d. Lietuvos vasaros sostinė labiausiai nustebins disko mylėtojus ir pasaulinės estrados gerbėjus. Atnaujintoje kurorto koncertų salėje skambės amžinai jaunų „Boney M“ dainos ir legendinių komikų anekdotai.

Disko legendos skaisčiausius pasaulinio populiarumo spindulius susirinko prieš kelis dešimtmečius, tačiau šiandien jų dainas ir melodijas atmintinai moka net ir jauniausieji melomanai. Akivaizdu, nes be „Boney M“ įrašų neapsieina nė viena estradinę praėjusių laikų muziką grojanti radijo stotis. Ši klasika gerokai praskaidrins Jonines Palangoje ir leis prisiminti gražiausias jaunystės dienas.

„Boney M“ dainas scenoje atliks viena pirmųjų grupės narių ir jos įkūrėja Sheyla Bonnick. Atlikėja į aštuntąjį dešimtmetį žada nukelti dainomis, kurias kažkada klausėsi per slopinamas užsienio radijo stotis ar sukdami paslapčia įsivežtų vinilinių plokštelių.

Abejingų tikrai nepaliks grupės vizitine kortele tapusi „Dady Cool“, o ryškiausius disko metus primins šlageris „Rivers of Babylon“. Kartu su atlikėja keliauja atsidavusi instrumentalistų ir pritariamųjų vokalų grupė, todėl tokios dainos kaip „Crazy Music“ ar siautulingoji „Ma Baker“ žada suskambėti geriau nei bet kada.

Pastaruoju metu Sh. Bonnick aktyviai domisi gydymu balsu ir padeda daugeliui žmonių atsipalaiduoti vien savo ramaus tono dėka. Dėl šios priežasties koncertas įgaus įvairesnių, galbūt ir neįprastų atspalvių bei muzikinių ieškojimų.

Tai, kad „Boney M“ pavergė begales širdžių, įrodo šimtai milijonų peržiūrų „YouTube“ ir dešimtys milijonų parduotų albumų. Tai yra muzika, kuri niekada nepraras populiarumo visame pasaulyje ir bus laikoma geros nuotaikos garantu.

Kartu renginio žiūrovams gerą energiją skleis ir šypsenas kels legendiniai, didžiulę patirtį scenoje sukaupę humoristai Raimondas Šilanskas ir Raimundas Bingelis.

„1 minutė juoko prailgina gyvenimą, – įsitikinę humoristai. – O kas nenori gyventi ilgiau ir dar linksmai?“

R. Šilanskas ir R. Bingelis, ilgus metus vadinami Lietuvos humoro karaliais, sako, jog aplinkui pilna gyvenimą atspindinčių anekdotiškų situacijų. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar dažniausiai jose atsiduria vyrų ir moterų tarpusavio santykiai. Anekdotus pasakosiantys renginio vedėjai teigia turintys vidinį filtrą, kuriuo geba atsisijoti labiausiai publiką išjudinančius juokus, tad užtikrina, jog liūdna tikrai nebus.

 

Informacija: Palanga TIC

PASIRINKITE