Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2017 rugsėjo 19 d. 22:03
Antradienis
4.1°C,1m/s
Geras oras
Ketvirtadienis,
6°C | 1°C
Penktadienis,
5°C | 1°C
Šeštadienis,
4°C | 3°C
Meniu
Text_2

EDUKACIJA SU TAUTODAILININKE RAIMONDA KIMINAITE „DARBAI IŠ ŠIAUDŲ“

Renginio data: 2017-09-14
Renginio laikas: 16:00 val.
Bilieto kaina: 0 €
Telefonas: (8-41) 519109

Rugsėjo 14 d., ketvirtadienis, 16 val.

Edukacija su tautodailininke Raimonda Kiminaite „Darbai iš šiaudų“

Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose (Energetikų g. 7)

Autorė sako:

Esu žmogus, kuris veria sodus. Jais susižavėjau penktoje klasėje. Nuo šio 45 minučių trukmės užsiėmimo viskas ir prasidėjo. Net ir dabar neįsivaizduoju savo gyvenimo be sodų, be klajojimo po pievas ir smilgų rinkimo.

              Sodai man asocijuojasi su senove, fantazija ir gamtos grožiu.  Kiekvieną kartą pradėdama verti naują kūrinį stengiuosi sugalvoti, ką nors naujo, tačiau išlaikyti senovėje egzistavusias pagrindines formas. Tam pasitelkiu fantaziją, kuri kartais lekia labai toli. Neretai mintyse matau kaip turėtų atrodyti naujas kūrinys, tačiau techniškai neįsivaizduoju kaip tokį suverti. Taigi tenka ir galvą pasukti.

              Gamtos grožį matau vien pažvelgusį į smilgas. Ar kada atkreipėte dėmesį kaip jos linksta pakelėse nuo kiekvieno vėjo gūsio, kaip šnara praskriejus menkiausiam vėjo dvelksmui. O kur dar nuostabus auksinis stiebas nedrąsiai lendantis iš po žalio lapo. Nors jos tokios liaunos ir lanksčios, tačiau kokios stiprios, atkakliai besistiebiančios į saulę. Jau vien tai yra gamtos grožis.

              Nuo 2012 m. Priklausau Lietuvos tautodailininkų sąjungs Šiaulių skyriui.

              Daugiau apie mano darbus galite rasti adresu: http://raigapa.weebly.com/

Renginys nemokamas

PASIRINKITE