Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2018 gruodžio 12 d. 00:21
orai Wednesday
-2°C,3m/s
Smulkus sniegas
orai
Thursday,
-2°C | -4°C
orai
Friday,
-3°C | -4°C
orai
Saturday,
-3°C | -5°C
Meniu
Text_2

EDUKACINĖ PASKAITA IR DISKUSIJA „SURIŠK SAVO ATEITĮ!“ SU ROMAN ŠARPANOV

Renginio data: 2018-05-18
Renginio laikas: 13:00 val.
Bilieto kaina: 0
Bilietai: Teirautis kasoje

SURIŠK SAVO ATEITĮ!

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka kviečia jaunuolius dalyvauti edukacinėse paskaitose ir diskusijose „Surišk savo ateitį!“. Bibliotekos organizuojamas renginių ciklas skirtas kovoti su lyčių stereotipais, šviesti jaunas merginas apie kitokius gyvenimo pasirinkimus.

Gegužės 18 d. 13 val. vyks edukacinė diskusija, kurią moderuos ne vienerių metų patirtį su jaunimu turintis VšĮ „Eduplius“ įkūrėjas Roman Šarpanov. Diskusijos metu merginos galės pasidalinti savo patirtimis apie diskriminaciją, išankstinius nusistatymus ir pan.

Vienas iš Europos Sąjungos prioritetų – skatinti lygybę tarp vyrų ir moterų. Nors Lietuvoje per pastaruosius penkiolika metų situacija lyčių lygybės srityje pagerėjo, dar yra nemažai problematiškų sričių. Viena jų – jaunimo švietimas lyčių stereotipų, paslėptos diskriminacijos tematika, motyvacija siekti nestandartinių (lyčių atžvilgiu) tikslų, specialybių ir pasirinkimų.

Renginių organizatoriai tikisi, kad projekto veiklos padės ugdyti jaunų merginų pasitikėjimą savo jėgomis įgyvendinant gyvenimo tikslus, sukurti asmeninio tobulėjimo troškimą skatinančią aplinką, paskatinti dalyvaujančias merginas šviestis joms įdomia tematika, siekti nestandartinių tikslų.

Projekto organizatorė Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Pagrindinis projekto partneris programa „Women Go Tech“.

Partneriai: VšĮ „Eduplius“, UAB „Mokymų erdvė“, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Šiaulių teritorinė darbo birža, Šiaulių universiteto studentų atstovybė, psichologė Mirolanda Trakumaitė, koučingo specialistė Živilė Nagliūtė.

Projekte dalyvaujančios mokyklos: Šiaulių universiteto gimnazija, Šiaulių Didždvario gimnazija, Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykla, Joniškio „Aušros“ gimnazija, Plungės „Saulės“ gimnazija, Telšių „Džiugo“ gimnazija.

Projekte dalyvaujančios bibliotekos: Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešoji biblioteka, Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka.

Renginiai organizuojami projekto „Šiuolaikinė moteris: stereotipams NE!“ lėšomis.

Renginiai nemokami.

PASIRINKITE