Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2020 vasario 23 d. 14:12
orai Sunday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

EKSKURSIJA-ŽYGIS „APLINK ŠIAULIŲ EŽERUS“

Renginio data: 2020-02-01
Renginio laikas: 10:30 val.
Bilieto kaina: 5 Eur, lazdų nuoma 2 Eur
Bilietai: Teirautis kasoje

Vasario 2-oji – pasaulinė pelkių diena. Ar teko girdėti, kad Šiauliai kūrėsi apsuptyje liūnų ir šlapynių? Ta proga, kad liūnuos esame gimę – apeikime miesto ežerus.
O kiek mes jų turime? Buvo trys, bet Kulpės upės suverti, liko du. Žygį pradėsime nuo miesto simbolio – „Šaulio“, Saulės Laikrodžio aikštėje. Trauksime kaimiško Kalniuko rajono link, o kai jį praeisim – baigsis ir komfortiškas ėjimas.
Nužygiuosime beveik 10 kilometrų, užtruksime 3-4 val. su pakalbėjimais ir viena pusiaukelės pertraukėle. Turėkite užkanduką, gal ir termosą arbatos.
Vaikai maršrutą įveiks, draugiški augintiniai laukiami, jei turite šiaurietiškas lazdas, pasiimkite, pravers. Jei neturite, bet norėtumėte išbandyti – paskolinsim ir parodysim, kaip naudoti.
Gidė, šiaurietiško ėjimo instruktorė lauks Jūsų Saulės Laikrodžio aikštėje, prie Auksinio berniuko nuo 10.30 val. – laikas tiems, kas ims lazdas ir norės pasimokyti.
Žygio pradžia 11 val., atstumas apie 10 km. Trukmė 3-4 val. Kaina 5€ . Lazdų nuoma 2 €.

PASIRINKITE