Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 lapkričio 22 d. 16:00
orai Friday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

GALIMYBIŲ FESTIVALIS TAVO PIN KODAS (PROGRAMA)

Renginio data: 2019-09-27
Renginio laikas: 09:00 val.
Bilieto kaina: 0 €
Įstaiga: Šiaulių arena

2019 m. rugsėjo 27 d. (penktadienį) 09.00–15.00 val. ŠIAULIŲ ARENOJE ir jos prieigose jau šeštą kartą vyks renginys – galimybių festivalis „TAVO PIN KODAS“.

Šiemet TAVO PIN KODAS bus kitoks, tai pirmasis Šiauliuose organizuojamas galimybių festivalis!

 

RENGINIO PROGRAMA

 

RENGINYJE VYKS STEAM KONFERENCIJA MOKYTOJAMS. REGISTRACIJA ČIA

 

Šiaulių valstybinė kolegija, jau antrus metus kartu su Šiaulių arena organizuojančios šį renginį, žada bene didžiausią metų festivalį Šiaulių apskrities jaunimui!

Renginio organizatoriai kviečia sužinoti, kuo galima užsiimti Šiauliuose ir ieškoti naujų idėjų, padėsiančių pažinti save, atrasti savąjį PIN KODĄ.

PRANEŠĖJŲ ZONOJE numatyti garsių žmonių, žymių įvairių sričių profesionalų pranešimai jaunimui aktualiomis temomis. VEIKSMO ZONOSE bus pristatomos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugos, teikiamos Šiauliuose, įvairios jaunimo programos, projektai ir iniciatyvos, savanorystė ir kitos savirealizacijos galimybės.

Šis renginys suteikia išskirtinę galimybę jaunimui pristatyti savo organizaciją, siūlomas veiklas, projektus, atspindinčius šių dienų aktualijas. Kviečiame galimybių festivalyje dalyvauti visas organizacijas / įstaigas, kurios vykdo įvairias jaunimo ugdymo ir užimtumo veiklas (valstybines, privačias, nevyriausybines organizacijas; progimnazijas ir gimnazijas; specialiąsias mokyklas; aukštąsias mokyklas, profesinio mokymo įstaigas, valstybinių tarnybų institucijas, neformalaus ugdymo organizacijas, būrelius, klubus, jaunimo organizacijas ar susibūrimus ir kt.). Šiaulių valstybinė kolegija pakvies gimnazistus dalyvauti interaktyviose kūrybinėse dirbtuvėse, žada ir kitų naujovių, apie kurias bus paskelbta jau greitai!

Laukia išties daug įdomių veiklų vyresniųjų klasių moksleiviams!

Tikslinė TAVO PIN KODO auditorija – moksleiviai, studentai, mokytojai, tėvai. Renginyje tikimės sulaukti maždaug 5000 lankytojų.

Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS – tai lengviausias būdas iš pirmų lūpų sužinoti apie įvairius projektus. Pagrindinėje Šiaulių arenos scenoje išvysime būrį Lietuvos žvaigždžių, kurios jau rengia įkvepiančius pranešimus apie tai, kas įdomu jaunimui. Sekite informaciją ir viską sužinokite pirmieji!

Renginys NEMOKAMAS. Jeigu nuspręsite savo įstaigos renginyje nepristatyti, labai kviečiame tiesiog atvykti į festivalį ir įsilieti į jo dalyvių būrį!

#ŠiauliaiŠviečia #tavopinkodas

PASIRINKITE