Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2017 birželio 24 d. 03:14
Šeštadienis
4.1°C,1m/s
Geras oras
Ketvirtadienis,
6°C | 1°C
Penktadienis,
5°C | 1°C
Šeštadienis,
4°C | 3°C
Meniu
Text_2

JONINIŲ VAKARAS SU SMAGIOMIS ANSAMBLIO NERIJA DAINOMIS. LIAUDIŠKI ŽAIDIMAI, JONINIŲ VAINIKAI, PRIZAI AKTYVIAUSIEMS IR JONINIŲ LAUŽAS…

Renginio data: 2017-06-23
Renginio laikas: 20:00 val.
Bilieto kaina: 5-7 €
Bilietai: Teirautis kasoje
El. svetainė: http://www.jonis.lt/

Joninių  vakarėlyje  šėlsime su legendiniu ansambliu NERIJA. Vakaro vedėjo Joninių žaidimai ir prizai aktyviausiems vakaro svečiams, vainikai ir šventinis laužas. Jonams ir Janinoms įėjimas NEMOKAMAS!

Vakarėlis vyks muzikinio klubo – smuklės „Juonė pastuogė“ vasaros koncertų kiemelyje, kur šokių aikštelė po stogu, o esant vėsesniam orui įjungiami šildytuvai. Mums nebaisus nei lietus, nei šaltas oras… Užsisakant daugiau negu 10 vietų į mokamą muzikinį vakarėlį iš anksto bilieto kaina ženkliai mažėja. Teirautis administracijos.

Ansamblis “Nerija” neperseniausiai atšventęs kūrybinės veiklos 40-metį tęsia savo pirmtakų muzikines tradicijas, kurios per visą ansamblio gyvavimo laiką nuolat šildė paprasto lietuviško klausytojo širdį. “Nerija” į savo kūrybą sėkmingai įpina lietuvių liaudies muzikos lobyno perlus, sujungdama juos su nuotaikingomis šiuolaikinėmis spalvomis, šokių ritmais, pateikdama visa tai santūria, bet solidžia scenine išraiška. Vakarėlyje išgirsite senas geras grupės atliekamas dainas, populiarius šlagerius ir naujausias dainas.

PASIRINKITE