Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2017 spalio 24 d. 01:54
Antradienis
4.1°C,1m/s
Geras oras
Ketvirtadienis,
6°C | 1°C
Penktadienis,
5°C | 1°C
Šeštadienis,
4°C | 3°C
Meniu
Text_2

JUBILIEJINIS KONCERTAS „ŠIAULIŲ ARENAI – 10 METŲ!“

Renginio data: 2017-10-20
Renginio laikas: 19:00 val.
Bilieto kaina: 10.00 - 29.00 €
Bilietai: Pirkti čia
Įstaiga: Šiaulių arena
Telefonas: (8-41) 460004

Istorinis Šiaulių arenos renginys – jau šį rudenį.

Jubiliejinis koncertas „Šiaulių arenai – 10 metų!“

Istorinis Šiaulių arenos renginys – jau šį rudenį! Spalio 20 –ą dieną visi kartu švęsime jubiliejų „Šiaulių arenai – 10 metų!“. Koncerte išvysime žymiausius šalies atlikėjus bei grupes, sporto, šokių, meno ir kultūros įžymybes bei kitus mūsų šalies talentus, kurių dėka sukursime neabejotinai įspūdingiausią dešimtmečio renginį!

Atėjo laikas prisiminti tai, kas visiems Jums paliko dešimtmečio vertą įspūdį ir tuos, kurie tikrąja ir perkeltine to žodžio prasme laužė standartus, o arenos tribūnos buvo sausakimšai užpildytos.

Šiame šventiniame renginyje nominuosime dešimtmečio pramoginius, sportinius, socialinius, verslo ir kitų kategorijų renginius, o taip pat įvairiose kategorijose labiausiai pasižymėjusius atlikėjus bei grupes.

Susirinkusių žiūrovų laukia gausybė įvairiaspalvių pasirodymų – nuo visiems gerai žinomų scenos grandų Gyčio Paškevičiaus, Kastyčio Kerbedžio, Ingos Valinskienės ar kitų atlikėjų bei grupių iki efektingų Lietuvos pasididžiavimo „Žuvėdros“ ansamblio šokėjų numerių. Scenoje išvysime ir šiuolaikiniam humorui madas diktuojantį Mantą Katlerį, o taip pat jūsų dėmesį kaustys kraują stingdantis Baltijos cirko akrobatų brolių Kundrotų šou bei kitų žanrų užburiantys pasirodymai.

2007 metų liepos 25 -oji diena Šiaulių miestui buvo ypatinga. Šiaurės Lietuvos sostinėje tuomet duris lankytojams atvėrė Lietuvoje moderniausias daugiafunkcinis objektas, kurio išorė privertė žavėtis net daug ko mačiusius architektus. Sužibus saulės spinduliams vaivorykštės spalvomis nusidažanti Šiaulių arena netrukus tapo pagindiniu Šiaurės Lietuvos traukos centru. Miesto pavadinimą išdidžiai eksponuojanti moderni arena atvėrė visiškai naujas galimybes ir suteikė vakarietiško atspalvio. Šiauliečiams ir miesto svečiams pagaliau buvo sudarytos sąlygos nekeliaujant svetur išvysti aukščiausio lygio sporto, pramogų, kultūros, meno ar kitų kategorijų renginius bei, žinoma, pasaulinio garso įžymybes.

Per savo veiklos dešimtmetį Šiaulių arena užsitarnavo Šiaurės Lietuvos regione lyderiaujančios arenos vardą, o regiono gyventojai įprato didžiausius renginius lankyti būtent Saulės mieste. Netruko prabėgti dešimt metų, per kuriuos buvo visko – arenoje koncertavo žymiausi Lietuvos ir užsienio atlikėjai, grupės, vyko aukščiausio lygio sporto varžybos, įvairūs cirko, šokių, kitų meno sričių pasirodymai, arenos daugiafunkcionalumas buvo išbandytas surengiant kone visų sporto šakų varžybas, arena ne kartą buvo virtusi ir čiuožykla, o ant ledo vykę stulbinantys pasirodymai žavėjo susirinkusią publiką.
Kiekvienas iš Jūsų taip pat turite progą nulemti kuris renginys bus nominuotas dešimtmečio renginiu. Balsavimas vyksta internetu.Spausk ČIA ir išrink renginį, kuris tavo nuomone, vertas dešimtmečio renginio vardo!

Šiauliai – modernus miestas, turintis moderniausią areną! Spalio 20 –ąją susitiksime ten, kur jau dešimtmetį išgyvename geriausias emocijas ir patiriame įsimintiniausių įspūdžių – VISŲ MŪSŲ arenoje!

Renginio vedėjų pora – Arūnas Valinskas ir Inga Jankauskaitė!

„ŠIAULIŲ ARENAI – 10 METŲ!“ PROGRAMOJE:

*Vedėjai – Arūnas Valinskas ir Inga Jankauskaitė
*Inga Valinskienė
*Kastytis Kerbedis
*Gytis Paškevičius ir berniukų jaunuolių choras „Dagilėlis“
*Grupė „Vairas“
*Mantas Katleris
*Grupė „Bix“
*Grupė „Mango“
*Edmunas Seilius ir Kristina Zmailaitė
*X Faktoriaus žvaigždės gimnastės akrobatės „Diamond Show“
*Lotynų Amerikos sportinių šokių kolektyvas “Žuvėdra“
*Baltijos cirko akrobatai broliai Kundrotai
* Ir kiti!

PASIRINKITE