Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2017 birželio 24 d. 03:18
Šeštadienis
4.1°C,1m/s
Geras oras
Ketvirtadienis,
6°C | 1°C
Penktadienis,
5°C | 1°C
Šeštadienis,
4°C | 3°C
Meniu
Text_2

JUDĖK SU ŠIAULIŲ VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURU!

Renginio data: 2017-06-19
Renginio laikas: 18:00 val.
Bilieto kaina: Nemokamas
Bilietai: Teirautis kasoje

Treniruotės gryname ore pradedantiesiems ir pažengusiems gryname ore.  Jums tereikia pasirūpinti kilimėliu ir gėrimu atsigerti. 

Nauda – psichinei ir fizinei sveikatai

Sportas gryname ore gali būti ne tik malonus, bet ir labai sveikas įprotis.  Kai įprastas gyvenimo ritmas, įsipareigojimai, mus vis labiau prikausto prie uždaros aplinkos, santykis su gamta ir buvimas lauke tampa ypatingai svarbūs. Nepraleiskite progos susikurti malonumo – sportuoti gryname ore.

Specialistų teigimu, sportuodamas lauke žmogus gauna daugiau gryno oro, todėl gerėja plaučių ventiliacija, raumenų aprūpinimas deguonimi, fiziniai rezultatai. Be to, treniravimasis įvairiomis oro sąlygomis stiprina imuninę sistemą. Dar vienas sporto lauke privalumas – teigiamas poveikis psichinei sveikatai. Dėl didžiulio deguonies kiekio kur kas geriau atpalaiduojama nervų sistema, auga tolerancija stresui bei depresijai, organizmas išskiria daugiau endorfinų, liaudiškai tariant, laimės hormonų. Endorfinai gerina nuotaiką, suaktyvina pasitikėjimą savimi ir suteikia savotišką euforijos pojūtį.

Be to, treniruotės saulėtomis dienomis padeda organizmą aprūpinti vitaminu D, kurio taip reikia nervų sistemai, imunitetui, sveikiems kaulams ir gražiems plaukams bei odai.

Galimybė – ne tik pasportuoti

Nemokamos treniruotės gryname ore vyks visą vasarą, tad turite galimybę ne tik pasportuoti, bet ir rasti bendraminčių.  Pasinaudokite galimybe sustiprinti sveikatą ir užmegzti naujų pažinčių. Treniruotes veda profesionalūs treneriai, kurie padeda taisyklingai atlikti pratimus.

Tegyvuoja treniruotės gryname ore! JUDĖK SU ŠIAULIŲ VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURU!

PASIRINKITE