Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2018 gruodžio 10 d. 10:58
orai Monday
3°C,4m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
0°C | -2°C
orai
Wednesday,
0°C | -3°C
orai
Thursday,
-2°C | -4°C
Meniu
Text_2

KAKĖS MAKĖS GIMTADIENIS

Renginio data: 2018-03-03
Renginio laikas: 12:00 val.
Bilieto kaina: 0 €
Įstaiga: Šiaulių arena
Telefonas: (8-41) 460004

KAKĖS MAKĖS GIMTADIENIS TĘSIASI – SKELBIAMI PAPILDOMI MIUZIKLO „KAKĖS MAKĖS GIMTADIENIS“ PARODYMAI KOVO MĖNESĮ: 3 D. 12 VAL. – ŠIAULIŲ ARENOJE!

 

„Kakės Makės gimtadienis“ –  didelės scenos kūrinys, kuriame veiksmas – organiškai sujungtas su interaktyvia realybe milžiniškame ekrane.

Mažieji žiūrovai išvys Jono Tertelio režisuotą smagią valandos trukmės istoriją, kuriai muziką sukūrė Rokas Radzevičius, libretą – Aistė Smilgevičiūtė. Miuzikle istorija pasakojama skambant dešimčiai dainelių, kurios papildytos linksmais šokiais, žaidimais su publika ir specialiais scenos vizualiniais efektais.

Kakę Makę vaidina Karina Krysko, itin talentingai įsikūnijusi į pašėlusios penkiametės vaidmenį. Drauge su ištikimu šuneliu Čiučia Kakė Makė pakliūva pas Netvarkos Nykštuką (Dalius Skamarakas), susikauna su pabaisa Tingiu-Nė-Krust, sutinka savo monstrus Mamaisą ir Nanaisą bei pakviečia juos į gimtadienį. Mama (Aistė Lasytė), tėtis (Tomas Žaibus) ir senelė (Aldona Vilutytė) nelabai tiki Kakės Makės monstrais, bet viena miuziklo siunčiamų žinučių tėvams: niekada neužmirškite svajoti. O mažuosius žiūrovus miuziklas skatina ne tik susitvarkyti savo žaislus, bet ir būti drąsiais, draugiškais ir, žinoma, dideliais fantazuotojais.

Neišdildomą įspūdį žiūrovams palieka ir miuziklo personažų kostiumai. Štai monstrai Nanaisa ir Mamaisa – kiekvienas trijų metrų ūgio. Pabaisa Tingiu-Nė-Krust – dar didesnė ir valdoma net keturių žmonių. Kostiumų dailininkė Liuka Songailaitė pasistengė, kad kiekvienas personažas būtų vaikams puikiai atpažįstamas. Miuzikle atgyja ir Didelė Tamsa, kuriai balsą padovanojo dainininkė Rasa Serra.

Mažieji gerbėjai jau puikiai žino ir drauge dainuoja dalį miuziklo kūrinių. „Kakės Makės šėlsmo dainą“ ir „Netvarkos Nykštuko dainą“ jau galima vadinti superhitais. Pirmasis yra rimtas pretendentas į klausomiausių lietuviškų vaikiškų dainelių dešimtuką. Svetainėje „Youtube“ jis jau turi du milijonus peržiūrų.

Tėveliai, labai džiaugiamės, kad nusprendėte su savo vaikučiais apsilankyti miuzikle „Kakės Makės gimtadienis“, o kad miuziklas būtų smagus ir sklandus, perskaitykite prašau atsakymus į dažniausiai mums tėvų užduodamus klausimus:

1. Bilieto į miuziklą reikia visiems: ir mažiems, ir dideliems.

2. Miuziklas rekomenduojamas vaikams nuo vienerių metų.

3. Pirkdami bilietą įvertinkite vaiko ūgį ir išsirinkite jums labiausiai tinkančias vietas. Parteris – vieno lygmens, tribūnos – kylančios į viršų.

4. Arenose naudojamos standartinės kėdės.

5. Atvykę į areną įsitikinkite, kad sėdite vietose, kurios nurodytos jūsų bilietuose.

6. Jei vaizdą į sceną jums riboja mechaninės kliūtys (kameros, garso kolonėlės) prieš renginį kreipkitės pagalbos į šalia esantį arenos darbuotoją.

7. Tėveliai yra atsakingi už vaikų buvimo vietą salėje miuziklo metu.

8. Miuziklo trukmė – valanda, be pertraukos, miuziklo metu salėje išjungiamos šviesos, naudojamas profesionalus įgarsinimas, apšvietimas, specialieji efektai.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami
Miuziklas: rekomenduojamas vaikams nuo vienerių metų
Renginio trukmė: 1 val.
Pertrauka: nėra
Vaišių užsakymai: Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Tai patogiau, pigiau ir greičiau. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 Lina
Organizatorius: VšĮ “Teatro dienos”

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 15.00-19.00 val.; tel. 8 41 460 005), PC “Saulės miestas” (I – VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC “Akropolis” (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt ir PayPost skyriuose.
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 17, 20, 23, 26, 32 € (parteris, tribūnos).
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

PASIRINKITE