Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2020 liepos 13 d. 20:57
orai Monday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

KAMERINĖS MUZIKOS KONCERTAS ŠIAULIUOSE

Renginio data: 2019-07-11
Renginio laikas: 18:00 val.
Bilieto kaina: 7, 8 Eur
Bilietai: Pirkti čia

2019 m. liepos 11 d., ketvirtadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks kamerinės muzikos koncertas.

Trukmė: 1 val. Bilieto kaina: 7 ir 8 Eur. Bilietus galima įsigyti visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose, Chaimo Frenkelio vilos kasoje ir internetu.

Koncerte pasirodys Marcel Beekman (tenoras, Olandija) ir Justas Šervenikas (fortepijonas).
Nuolatinis Tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio dalyvis, profesionalus pianistas J. Šervenikas ir šiemet festivalio gerbėjus pradžiugins išskirtiniu pasirodymu. Jis drauge su pasaulinio garso žvaigžde, olandų tenoru M. Beekman’u parengė įsimintiną kamerinės muzikos koncertą.

M. Beekman’as išgarsėjo savo pasirodymais didžiosiose pasaulinėse arenose ir atlikdamas įvairius vaidmenis baroko ir šiuolaikinėse operose Vienoje, Paryžiuje, Amsterdame, Niujorke ir kt. Nuostabu, kad šio talentingo atlikėjo pasirodymų sąraše ir Lietuva, Tarptautinis Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalis.

Festivalio organizatorius – Šiaulių „Aušros“ muziejus
Pagrindinės rėmėjos: LR kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, Šiaulių miesto savivaldybė
Rėmėjai: UAB „Sabalin“, AB spaustuvė „Titnagas“, UAB „Televizijos ir ryšio sistemos“
Informaciniai rėmėjai: LRT televizija, žiniasklaidos grupė „Etaplius“, dienraštis „Šiaulių kraštas“, UAB Šiaulių apskrities televizija
Draugas – gėlių ir dovanų salonas „Dabija“
www.ausrosmuziejus.lt

PASIRINKITE