Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 gruodžio 09 d. 02:25
orai Monday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

KERAMIKOS DIRBTUVĖS „MOLIO MEISTRAI“

Renginio data: 2019-08-13
Renginio laikas: 10:00 val.
Bilieto kaina: 2 - 5 Eur
Bilietai: Teirautis kasoje
Telefonas: +370 655 25 527

Nuo rugpjūčio 13 d. kviečiame vaikus ir suaugusius minkyti, lipdyti, kurti išskirtinius rankų darbo dirbinius iš molio, juos dekoruoti. Per pažintinę, ugdomąją bei praktinę veiklą keramikos dirbtuvių dalyviai bus supažindinami su vienu iš populiariausių amatų Lietuvoje ‒ puodininkyste. Užsiėmimo metu dalyviai bus skatinami detaliau pažinti šio amato darbo priemonę – molį, jo plastiškumą bei pritaikymo galimybes, išgirs keramikos dirbinių kūrimo tendencijos. Dirbtuvių „Molio meistrai“ metu pasirinktinai bus galima nusilipdyti lėkštelę, puodelį, dubenėlį, švilpuką ar žaislą (žirgelį, antytę, ožiuką, avinuką, ir pan.), jį dekoruoti.

Kūrinio pasigaminimui skiriamas vienas užsiėmimas, tačiau keramikos dirbtuvių dalyviai gaminį pasiimti galės tik po išdžiovinimo ir išdegimo degimo krosnyje.

Pasirinkus antrąjį užsiėmimą, sukurtą dirbinį bus galima dekoruoti įvairia technika ir glazūruoti. Dirbiniams išdžiūvus, jie bus išdegti antrą kartą.

Trečiasis užsiėmimas skirtas dalyviams, norintiems dekoruoti ir glazūruoti jau išdegtą dirbinį. Dalyviai dekoruojamą gaminį galės pasirinkti iš pasiūlytos dirbinių gausos.

Trukmė: 1‒1,5 val.

Vieta: Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių kultūros namai, Žemaitės g. 102, Šiauliai.

Kainos asmeniui: 2 Eur (dirbinio lipdymas iš molio), 2 Eur (savo nulipdyto dirbinio glazūravimas), 5 Eur (pasirinkto nulipdyto dirbinio glazūravimas).

Taikoma 50 proc. nuolaida: moksleiviui, studentui, pensininkui, pateikusiam LR, ES ar tarptautinį ISIC pažymėjimą, Europos jaunimo kortelę, mokytojui, turinčiam tarptautinį ITIC pažymėjimą, ikimokyklinio amžiaus vaikui, vaikų globos namų auklėtiniui, šeimos namų gyventojui, neįgaliajam, socialiai remtinų moksleivių grupei, pateikusiai sąrašą.

Į kainą įeina visos priemonės ir darbų degimas.

Užsiėmimai vyksta susidarius ne mažiau kaip 6 dalyvių grupei.

Būtina išankstinė registracija tel. +370 655 25 527, el. p. irena.volodkiene@siauliukc.lt

PASIRINKITE