Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2020 sausio 29 d. 23:19
orai Wednesday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

KONCERTAS “LIETUVIŠKOS KALĖDOS”

Renginio data: 2018-12-26
Renginio laikas: 19:00 val.
Bilieto kaina: 17-29 Eur
Bilietai: Teirautis kasoje
Įstaiga: Šiaulių arena

Šiaulių arena pristato: antrąją Šv.Kalėdų dieną, gruodžio 26 -ąją 19 val. tikras, geras „Lietuviškas Kalėdas“ su atlikėjais ir dainomis, kurie sukurs ypatingą šventinę atmosferą, o atvykę žiūrovai galės atsipalaiduoti dainuodami kartu!

 

Energingieji „2 Donatai“, vietoje nenustygstantys publikos numylėtiniai Irūna Puzaraitė ir Marius Jampolskis bei legendinės grupės „Hiperbolė“ vokalistas, gitaros virtuozas Igoris Berinas su grupe “Huge Soul”.

Ši kompanija žada linksmiausias, nuotaikingiausias, audringiausias ir muzikaliausias Kalėdas visoje Lietuvoje!

Grupė „2 Donatai” pastaraisiais metais yra viena iš daugiausiai koncertuojančių grupių Lietuvoje. Vaikinų sąskaitoje jau du muzikiniai albumai : „Viskas pusiau” ir „Man nereikia debesų”, o daugumos dainų „Youtube“ peržiūros viršiji tris milijonus! Grupės nariai, Donatas ir Karolis, savo koncertinėje programoje vis daugiau atlieka ir savo autorinių dainų, kurios nemažiau nei populiariausių scenos senbūvių, susilaukia itin didelio klausytojų dėmesio. Jau kitais metais „2 Donatai” švęs 5 -erių metų jubiliejų!

Ne ką mežesnių žiūrovų simpatijų sulaukia publiką visuomet įaudrinantys dviejų sidabrinių gervių laimėtojas aktorius Marius Jampolskis ir televizijos žvaigždė, buvusi grupės „Mokinukės“ lyderė Irūna Puzaraitė-Čepononienė. Du auksinius mikrofonus laimėjęs vienas populiariausių duetų Lietuvoje savo kūrybiškumu žiūrovus tiesiog privečia ploti, kvatotis, dainuoti kartu ir mėgautis kiekviena akimirka.

Po pauzės, trukusios daugiau nei dešimtmetį, kompozitoriui bei gitaristui Igoriui Berinui pribrendo noras su savo ir jaunesne karta pasidalinti širdis jau užkariavusiais hitais, o taip pat – nemaža porcija naujųjų dainų. „Hiperbolės“ kūrybinę ugnį nuo 1978 metų energingai kurstęs ir po šios grupės vėliava padovanojęs per 50 įsimintinų kūrinių Igoris Berinas sugrįžo į sceną. Igoris žada, kad šis žingsnis tikrai netaps trumpalaikiu projektu. Gyvo garso vakare turėsime galimybę įvertinti turtingą grupės repertuarą – skambės paties Igorio sukurtos ir visų mintinai žinomos „Vasara“, ‚Pamiršk mane“, „Ieškosiu tavęs“, „Kodėl“, „Fėja“, gausybė kitų grupės šlagerių ir puokštė dar niekam negirdėtų dainų, sukurtų pastaraisiais metais.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: iki 6 metų (imtinai), pateikiant amžių įrodantį dokumentą, neužimant papildomos vietos
Renginio trukmė: ~2,5 val.
Pertrauka: nėra
Išankstiniai užsakymai (24 val. iki renginio pradžios):Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 TIK DĖL VAIŠIŲ UŽSAKYMŲ

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 16.00-19.00 val. Renginio dieną 2 val. prieš renginį, tel. 8 41 460 005), PC “Saulės miestas” (I – VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC “Akropolis” (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 17, 21, 25, 29 € (parteris, tribūnos), baras “Volfas Engelman” – 29 €
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

PASIRINKITE