Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 sausio 17 d. 09:29
orai Thursday
2°C,9m/s
Debesuotumas
orai
Friday,
-3°C | -6°C
orai
Saturday,
-1°C | -4°C
orai
Sunday,
-1°C | -11°C
Meniu
Text_2

KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į „ŠEIMŲ ŽAIDYNES”

Renginio data: 2018-11-24
Renginio laikas: 12:00 val.
Bilieto kaina: 0 €

Kviečiame šeimas registruotis į „Šeimų žaidynes“!

Lapkričio 24 d. 12 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka organizuoja šeimų varžybas. Raginame dalyvauti šeimas, pasirengusias priimti išbandymus ir patikrinti savo žinias bei sėkmę atliekant įvairias užduotis (apie gamtos mokslus, užsienio kalbas ir pan.) ar tiesiog išmokti naujų dalykų ir smagiai praleisti laisvalaikį.

Šeimų varžybos organizuojamos siekiant skatinti kartų bendradarbiavimą, skatinti jaunąją ir vyresniąją kartą bendradarbiauti ir įgyti naujų žinių, mokantis vieniems iš kitų.

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka ir projekto partneriai – Latvijos Jelgavos miesto biblioteka ir Liepojos centrinė mokslinė biblioteka –savo bibliotekose organizuoja Šeimų varžybų pusfinalius, siekiant išsiaiškinti geriausias šeimas savo miestuose ir suteikti galimybę 5 šeimoms iš kiekvienos bibliotekos, kurios parodys aukščiausią rezultatą,  susitikti finalinėse Šeimų varžybose Šiauliuose gruodžio 8 d.

Visos šeimų komandos gaus prizus už dalyvavimą žaidynėse.

Detalesnė informacija apie šeimų varžybas yra nuorodoje.

Kviečiame registruotis šeimas el. p. rimante.filipaviciene@smsvb.lt arba jurgita.tarale@smsvb.lt nurodant komandos pavadinimą, komandos atstovo vardą, pavardę, telefono numerį, dalyvių skaičių.

Dalyvavimas varžybose yra nemokamas.

Informacija tel. 841 52 49 96; arba el. p. rimante.filipaviciene@smsvb.ltjurgita.tarale@smsvb.lt

Šeimų varžybos organizuojamos įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

 

PASIRINKITE