Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 birželio 27 d. 14:15
orai Thursday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

LABDARINGAS VIENOS POKYLIS (PROGRAMOJE K.KERBEDIS)

Renginio data: 2019-02-23
Renginio laikas: 19:30 val.
Bilieto kaina: 63 Eur
Bilietai: Pirkti čia
Įstaiga: Šiaulių arena

LABDARINGAS VIENOS POKYLIS – ŠIAULIŲ ARENOJE VASARIO 23 -ĄJĄ 19:30 VAL.

 

PROGRAMOJE:

Kastytis Kerbedis

Geriausio balso savininkas, pernai metais atšventęs 55 jubiliejų.  Gruodžio mėnesį su koncertine programa “Amžinai” sausakimšai didžiąsias Lietuvos arenas užpildęs bei įspūdingus koncertus suengęs atlikėjas papildys ir paįvairins Vienos pokylio programą visos tautos pamėgtais bei legendiniais tapusiais hitais. K.Kerbedis nepalieka abejingų tiek tarp jaunų, tiek tarp vyresnio amžiaus klausytojų. Kastyčio atliekamos dainos jaudina savo tekstais, žodžių paprastumu bei aiškumu, sudėtingomis vokalinėmis partijomis bet lengvai pažįstamomis dainų melodijomis.

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras” Trimitas”, diriguojamas mestro Ugniaus Vaiginio

Pučiamųjų instrumentų orkestras” Trimitas” – tai universalus kolektyvas, grojantis klasikinius, šiuolaikinius, sakralinius, estradinius, džiazo kūrinius. Bendradarbiaudamas su žymiausiais Lietuvos bei užsienio atlikėjais, kompozitoriais ir dirigentais „Trimitas“ atlieka tiek pasaulio, tiek mūsų šalies kompozitorių kūrybą.

Labdaringos Vienos pokylis Šiauliuose organizuojamas jau aštuntąjį kartą. Gražia tradicija tapęs renginys, kurį puoselėja Šiaulių Rotary klubas „Harmonija“, kas metai pritraukia vis gausesnį svečių ratą. Šiauliuose Vienos pokylis vyksta nuo 2012 m., o šalyje su pertraukomis buvo rengiamas nuo 1999-ųjų. Šis pokylis pasižymi labai aiškia vyksmo struktūra: iškilmingas atidarymas, dėmesys jaunimui, baltoms suknelėms, labai svarbūs šokio, vidurnakčio, pokylio pabaigos ir labdaros akcentai. Žinoma, svečiams būtina laikytis aprangos kodo privalomųjų elementų.

Šventinis pokylis Šiauliuose prasidės tradiciniu jaunimo porų pasirodymu, bus šokami polonezas, kadrilis, polka ir valsas, vėliau, prie šokančiųjų bus kviečiami prisijungti ir pokylio svečiai. Pokylyje gros orkestras, koncertinę programą atliks kviestiniai atlikėjai. Renginio metu vyks loterija ir aukcionas. Pokylis baigsis tradiciniais naktipiečiais su vengrišku guliašu ir alumi.

Vienos pokylis Šiauliuose išlaiko pagrindines renginio vyksmo tradicijas ir suvienija jame dalyvaujančius svečius iš įvairių Lietuvos miestų bei kaimyninių Europos šalių bendram labdaros tikslui. Surinktos lėšos šiais metais bus skirtos VšĮ „Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centrui“. Siektinas tikslas ‒ padėti Šiaulių regiono žmonėms sergantiems sunkia nepagydoma liga palengvinti kiekvienos dienos kančias. Ketinama nupirkti skausmą ir kvėpavimą palengvinančią įrangą ir kitas būtinas priemones.

Aprangos kodas – vakarinis: ponioms – ilgos suknelės (išskyrus baltas), ponams – smokingai, frakai, tamsūs kostiumai ir peteliškės.

Bilieto kaina asmeniui 63 €

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

PASIRINKITE