Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 gegužės 27 d. 02:51
orai Monday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

LAIMOS ANDRIKIENĖS KNYGOS „EUROPOS SAULĖLYDIS ATŠAUKIAMAS“ PRISTATYMAS

Renginio data: 2019-03-15
Renginio laikas: 16:30 val.
Bilieto kaina: 0 €

Kovo 15 d. 16.30 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Mažojoje salėje Laima Andrikienė – Kovo 11-osios Akto signatarė, buvusi Europos reikalų ministrė, Europos Parlamento narė pristatys savo knygą „Europos saulėlydis atšaukiamas“.

Autorė knygoje užrašytame pokalbyje su žurnalistu Arnu Ališausku atvirai dalijasi savo mintimis ir refleksijomis, abejonėmis ir įžvalgomis. Dialoge nagrinėjamose temose susitinka žmogus ir istorija, Lietuvos ir Europos praeitis ir dabartis, spėjimai ir perspėjimai dėl ateities. Europos Parlamento ir kitų ES institucijų pasaulis, žinomas iš formalių sprendimų ir griežtų rezoliucijų, prieš skaitytojų akis iškyla kaip gyvas teatras, kupinas nepakartojamų peripetijų ir spalvingų veikėjų.

Knyga „Europos saulėlydis atšaukiamas“ skiriama visiems, besidomintiems Lietuvos, Europos ir pasaulio politika, istorija, dabartimi, visiems, siekiantiems suvokti esamąjį laiką ir galimus ateities kelius.

Renginys nemokamas.

PASIRINKITE