Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2020 sausio 29 d. 16:35
orai Wednesday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

LIETUVOS BALSAS. PUSFINALIS

Renginio data: 2018-12-23
Renginio laikas: 19:00 val.
Bilieto kaina: 8-13 Eur
Bilietai: Teirautis kasoje
Įstaiga: Šiaulių arena

Lietuvos balso pusfinalis – Šiaulių arenoje gruodžio 23 -ą 19 val.!

 

Pasauliniu fenomenu tapęs, kokybiškiausias muzikinis projektas šalyje „Lietuvos Balsas“ pradeda galingą šeštojo sezono pusfinalį! Roko žvaigždė Justinas Jarutis, elektroninės muzikos kūrėjas ir atlikėjas Leonas Somovas, aktorė ir dainininkė Inga Jankauskaitė ir jau ketvirtą projekto sezoną skaičiuojantis Donatas Montvydas bei jų komandų stipriausieji susikaus, kad turėtų galimybę dėl geriausiojo titulo kovoti didžiajame finale!

Gyva muzika, odą šiurpinantys galingi balsai, įspūdingi ir netikėti pasirodymai su galingiausiais šalies balsais, kurie jau spėjo užkariauti visos Lietuvos širdis. Kas bus tie atlikėjai, kurie turės galimybę ir toliau kovoti dėl šių metų „Lietuvos Balso“ titulo ir keliauti į finalą – jūs galite pamatyti tai gyvai!

Jau Gruodžio 23 d. 19 val. Šiaulių arenoje – Lietuvos balso pusfinalis kartu su vedėju Rolandu Mackevičiumi, scenos grandais Justinu Jaručiu, Inga Jankauskaite, Leonu Somovu, Donatu Montvydu, netikėtais svečiais ir didžiausiomis 6-ojo sezono žvaigždėmis!

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: perkant daugiau nei 10 bilietų 20 % nuolaida
Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Pertrauka: nėra
Organizatorius: VšĮ Bekaras

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 16.00-19.00 val. Renginio dieną 2 val. prieš renginį, tel. 8 41 460 005), PC “Saulės miestas” (I – VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC “Akropolis” (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt ir PayPost skyriuose.
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 8, 10, 13 € (tribūnos), baras “Volfas Engelman” - 13 €.
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

PASIRINKITE