Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 sausio 17 d. 09:20
orai Thursday
2°C,9m/s
Debesuotumas
orai
Friday,
-3°C | -6°C
orai
Saturday,
-1°C | -4°C
orai
Sunday,
-1°C | -11°C
Meniu
Text_2

MEILĖS SONETAI

Renginio data: 2018-02-14
Renginio laikas: 18:00 val.
Bilieto kaina: 9 €
Bilietai: Pirkti čia
Įstaiga: Polifonija
Adresas: Aušros al. 15
Telefonas: (8-41) 523812

Vasario 14d. 18:00 val. Meilės sonetai 

Vasario 14-oji – šv. Valentino diena. Pasak legendos, šią dieną buvo nukankintas Romos vyskupas Valentinas, kuris, nors ir slaptai, bet atliepdamas jaunų žmonių norą kurti šeimą, juos sutuokdavo. Tai – išskirtinė diena, kurią galime skirti savo mylimiesiems.

Meilės eiles skaitys:
Nelė Savičenko

Meilės muziką atliks:
Petras Vyšniauskas (saksofonas)
Arkadijus Gotesmanas (perkusija, vokalas)

Meilės sonetų vakaras – šilta ir su meile paruošta programa, norintiems jaukiai praleisti vakarą su savo šeima ar mylimaisiais. Programoje išgirsime aktorės Nelė Savičenko skaitomas eiles, kurioms pritars džiazo virtuozo Petro Vyšniausko ir perkusininko Arkadijaus Gotesmano atliekama muzika.

Nelė Savičenko – lietuvių kino ir teatro aktorė, pelniusi tris Auksinio scenos kyžiaus apdovanojimus (2004 m., 2007m., 2013m.), 2014 m. įteikta Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija.

 

Petras Vyšniauskas – džiazo muzikantas, saksofonistas, klarnetistas, Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino V laipsnio ordino kavalierius. 2008-siais metais P. Vyšniauskui buvo įteiktas „LT tapatybės“ apdovanojimas už Lietuvos vardo garsinimą kultūros srityje, taip pat Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos apdovanojimas už kūrybinę veiklą bei Baltijos Asamblėjos apdovanojimas „Už profesionalų praeities vertybių perteikimą muzikos avangardo kontekste ir baltų identiteto sklaidą pasaulyje”.

 

Arkadijus Gotesmanas – perkusinės muzikos atlikėjas bei vienas išradingiausių ir produktyviausių Lietuvos džiazo kūrėjų. Džiazo scenoje debiutavęs 9-ajame dešimtmetyje jis bendradarbiavo su daugybe įvairių krypčių muzikantų, tarp jų – Rolandu Dahindenu, Vladimiru Volkovu, Viačeslavu Gaivoronskiu, Arkadijumi Šilkloperiu, Julianu Josephu, Johnu Zornu, Jacku Sironu, Franku Londonu, Anthony Colemanu, Charlesu Gayle‘u, Timu Daisy, Joey Baronu, Barry Guy, Dominicu Duvaliu, Dave‘u Douglasu, Albertu Begeru.

 

Bilietų kaina 8 ir 6 € (nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliems pateikus pažymėjimą).
Bilietus galite įsigyti Polifonijos kasoje (Aušros al. 15) ir visose Ticket Market kasose (https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/meiles-sonetai-polifonijos-sale-bilietai)
Bilietų rezervacija telefonu: (8 41) 52 11 60

PASIRINKITE