Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2020 sausio 28 d. 09:07
orai Tuesday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

MIUZIKLAS „EGLĖ ŽALČIŲ KARALIENĖ“

Renginio data: 2018-12-30
Renginio laikas: 18:00 val.
Bilieto kaina: 23-38 Eur
Bilietai: Teirautis kasoje
Įstaiga: Šiaulių arena

GRUODŽIO 30 -ĄJĄ – PIRMĄ KARTĄ ŠIAULIŲ ARENOJE MIUZIKLAS „EGLĖ ŽALČIŲ KARALIENĖ“!

 

Širdis virpinęs ir nežemišku grožiu pilnas arenas pernai žavėjęs miuziklas „Eglė žalčių karalienė“ skelbia parodymą Šiaulių arenoje gruodžio 30 d.

Mantas Jankavičius, Aistė Smilgevičiūtė, Jeronimas Milius, Neda Malūnavičiūtė, Karina Krysko, Aistė Lasytė, Milda ir Teresė Andrijauskaitės, Povilas Meškėla, Vladas Kovaliovas, Tadas Juodsnukis  - fantastiška scenos komanda, talentingai pasakojanti vieną nuostabiausių lietuvių liaudies pasakų.

„Eglė žalčių karalienė“ – sudėtingas ir  didelės apimties kūrinys. Lydimas originalios, kartais lengvai it upelis čiurlenančios, kartais įnirtingai tarsi krioklys garmančios Roko Radzevičiaus muzikos ir įtaigių Aistės Smilgevičiūtės tekstų. Reikėjo nemažos drąsos imtis šios, visiems gerai žinomos, legendos muzikinio pastatymo.  Režisierei Vestai Grabštaitei jos nepristigo. Drauge su choreografais Gyčiu Ivanausku ir Sakurako  į didžiąją sceną perkelta legenda įgavo nepamirštamą scenos pavidalą.

Aistės Smilgevičiūtės kuriama Eglė  – trapi ir grakšti,  tikrą meilę ir skaudžią išdavystę patyrusi moteris.  Ji  - tarsi tiltas iš realaus į svajonių pasaulį.  Žaltys, įkūnytas Manto Jankavičiaus, mylimas ir mylintis, tačiau blogos nuojautos  ir ateities baimės kamuojamas nežemiškojo pasaulio valdovas.

Miuzikle įnirtingai kaunasi dvi stichijos: žemiškoji-realioji ir vandens-pasakų.

Žemę tvirtai įkūnija visa plačioji Eglės giminė. Jų vertybės paprastos ir aiškios: darbštumas, tvirtumas, tiesmukumas. Eglės sesės (Karina Krysko ir Aistė Lasytė) – aštrialiežuvės, į materialinį gerbūvį nespjaunančios kaimo merginos. Eglės broliai (Povilas Meškėla ir Vladas Kovaliovas) – mylintys, tačiau griežti, bekompromisiai ir sapalionių nemėgstantys žemdirbiai. Jiems pasaulis turi aiškias ribas, už kurių tiesiog nieko neturėtų būti. Juos energingai palaiko visi paprasti kaimo žmonės (G.Ivanausko šokio teatro ir ansamblio „Lietuva“ šokėjai).

Žalčio Eglei atvertas vandenų (nerealusis) pasaulis – tikras opozitas kaimo kasdienybei. Žalčio broliai (Jeronimas Milius ir Tadas Juodsnukis) ir visa jų palyda (butoh šokio teatras „Okarukas“) – visomis spalvomis žaižaruojantys, keisčiausiose fantazijose matyti personažai. Lyg ir regėti sapne, lyg – tiesiog išgalvoti. Tarsi iš Venecijos karnavalo atvykusios ir Jūrų laumės (dvynės Teresė ir Milda Andrijauskaitės).

Už šį įspūdį reikėtų padėkoti miuziklo kostiumų kūrėjai Vidai Simanavičiūtei ir karūnų kūrėjui Eividui Mackevičiui, kurių dėka Žalčio palyda ir visas vandenų pasaulis tokie magiški, teatrališki ir žvilgsnį kaustantys.

Vandens pasaulis kupinas staigmenų – atsivėrus žemės vartams žiūrovai išvysta milžinišką kambario dydžio kriauklę, kuri, sunku patikėti, bet yra visiškai mobili ir pajudėjusi priverčia visus aiktelėti. Mobilios gigantiškos scenos konstrukcijos – didelę patirtį turinčio scenografo Marijaus Jacovskio darbas.

ATLIKĖJAI:

EGLĖ – Aistė Smilgevičiūtė

ŽALTYS – Mantas Jankavičius

EGLĖS SESĖS – Karina Krysko ir Aistė Lasytė

ŽALČIO BROLIAI – Jeronimas Milius ir Tadas Juodsnukis

EGLĖS BROLIAI – Povilas Meškėla ir Vladas Kovaliovas

MOTERIS-GEGUTĖ – Neda Malūnavičiūtė

JŪROS LAUMĖS – Teresė ir Milda Andrijauskaitės

EGLĖS IR ŽALČIO VAIKAI

ŠOKA:

Butoh šokio teatras „Okarukas“,

ansamblis „Lietuva“,

Gyčio Ivanausko šokio teatro aktoriai

KOMPOZITORIUS – Rokas Radzevičius

LIBRETO AUTORĖ – Aistė Smilgevičiūtė

REŽISIERĖ – Vesta Grabštaitė

CHOREOGRAFAI – Gytis Ivanauskas ir Sakurako

SCENOGRAFAS – Marijus Jacovskis

KOSTIUMŲ DAILININKĖ – Vida Simanavičiūtė

PLAUKŲ STILISTAS – Eividas Mackevičius

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami
Renginio trukmė: 1 val. 40 min.
Pertrauka: nėra
Išankstiniai užsakymai: Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Tai patogiau, pigiau ir greičiau. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 Lina
Organizatorius: VšĮ „Muzikos dienos“

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 16.00-19.00 val. Renginio dieną 2 val. prieš renginį; tel. 8 41 460 005), PC “Saulės miestas” (I – VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC “Akropolis” (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt ir PayPost skyriuose.
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 23, 28, 33, 38 € (parteris, tribūnos), baras “Volfas Engelman” – 33 €
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

 

PASIRINKITE