Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2018 gruodžio 12 d. 00:48
orai Wednesday
-2°C,3m/s
Smulkus sniegas
orai
Thursday,
-2°C | -4°C
orai
Friday,
-3°C | -4°C
orai
Saturday,
-3°C | -5°C
Meniu
Text_2

MOKYMAI „PERSONALO VALDYMO PSICHOLOGINIAI BEI ORGANIZACINIAI ASPEKTAI“

Renginio data: 2018-05-16
Renginio laikas: 10:00 val.
Bilieto kaina: 77 Eur
Bilietai: Teirautis kasoje

Kartu su dalyvių puikiai įvertinta lektore Asta Januškevičiūte mokysimės kaip tikslingai formuoti komandą ir palaikyti jos produktyvumą taikant ugdomojo vadovavimo technikas ir metodus bei užtikrinti komandos efektyvų bendradarbiavimą.
     Mėgausimės pavasario saule pietaudami viešbučių restoranų terasose!
Mokymų dalyvio mokestis 77€.

 

    Pageidaujate nuolaidos? Registruokitės į mokymus iki balandžio mėn. 19 dienos ir mokymų kainai pritaikysime 10% nuolaidą!

 

 
Mokymų tikslai:
Žinoti personalo valdymo psichologinius aspektus, pažinti skirtingus vadovavimo stilius bei jų pritaikomumą, mokėti tikslingai formuoti komandą ir palaikyti jos produktyvumą taikant ugdomojo vadovavimo technikas ir metodus; užtikrinti bendradarbiavimą, teikiant grįžtamąjį ryšį komandai.

Mokymų turinys:

Efektyvus vadovavimas, pagrindiniai principai.
Vadovavimo stilių charakteristika.
Tikslingas komandos formavimas ir valdymas.
Komandos darbo gerinimo priemonės.
Ugdomasis vadovavimas, ugdomųjų technikų taikymas valdymo procesuose.
Informacijos srautų valdymas horizontalioje – vertikalioje komunikacijoje, grįžtamojo ryšio užtikrinimas.
Užduočių delegavimas.
Konfliktų valdymas.

Mokymus ves Asta Januškevičiūtė yra profesionali personalo valdymo konsultantė – MRU Socialinė politikos fakulteto Edukologijos instituto dėstytoja. Darbo patirtis: Lietuvos edukologijos universiteto dėstytoja, programų rengėja. Asta Januškevičiūtė taip pat dirba įvairių organizacijų dėstytoja, mokymo programų kūrėja. Turinti darbo patirties VSDF (Sodra) valdybos Mokymo centre, darbo su personalu ir jų mokymu. Pagrindinės mokymų temos – personalas, motyvacija, komunikacija, bendradarbiavimas.
Seminaro trukmė 8 akad. val.
Seminaro kaina: 77 Eurai! (pietų kaina 8 Eur), dalyvaujant daugiau nei vienam tos pačios įstaigos darbuotojui taikomos papildomos nuolaidos.
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro metodinę medžiagą, dalyvio sertifikatą, vaišes kavos pertraukėlių metu.
Mokymai vyks nuo 10 iki 16 valandos

Norėdami registruotis į seminarus elektroniniu paštu registracija@adasociacija.lt atsiųskite savo įstaigos rekvizitus, dalyvio vardą, pavardę bei telefono numerį, jei ketinate registruotis kaip fizinis asmuo atsiųskite savo vardą pavardę ir telefono numerį. Išankstinė registracija yra privaloma.

PASIRINKITE