Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2020 liepos 04 d. 01:32
orai Saturday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

MOLIŪGŲ ŠVENTĖ 2019

Renginio data: 2019-10-24
Renginio laikas: 17:30 val.
Bilieto kaina: 0 €
Feisbukas: Aplankyti

Šiaulių Rotary ir Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubai, vykdydami projektą „Atrask” ir siekdami už surinktas renginio lėšas padovanoti vaikams žieminius batukus, kviečia visus Šiaulių miesto gyventojus ir svečius į jau 4-tus metus organizuojamą „Moliūgų šventę“ Ch. Frenkelio vilos kieme. Renginio pradžia – 2019 m. spalio 24 d. 17.30 val. Parodos metu bus eksponuojami net 700 šviečiančių ir lietuvių liaudies pasakų motyvais papuoštų moliūgų!

Ch. Frenkelio vilos parke lankytojai galės net tik pasigrožėti moliūgų-žibintų švieselių jūra, bet ir turės galimybę išgirsti X faktoriaus dalyvio, daugkartinio dainų konkursų nugalėtojo ir atlikėjo Evaldo Vaikaso dainų (grasu pasirūpins DJ renginistas) bei pasivaišinti karšta arbata ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų karių išvirta moliūgų sriuba!

Niekas nėra matęs gardžiai pavalgiusio ir skaniai atsigėrusio liūdno žmogaus, dėl tos priežasties „Moliūgų šventėje 2019“ – „Cask215“!
Jie yra ratuoti, tad atvyksta į šventės vietą ir vaišina sultingiausiais, skonio receptoriais siekiančius dangaus ir nesvietiško jausmo suteikiančiais BBQ/GRILL patiekalais. Ši komanda rimtai nusiteikusi naikinti alkį!

Šventės draugai – Šiaulių miesto savivaldybė, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė, Šiaulių „Aušros“ muziejus, Šiaulių miesto švietimo įstaigos, Šiaulių dailės mokykla, DJ renginistas, El Bimbo, Cask215.

RENGINYS NEMOKAMAS! Todėl ateik ir atsinešk savo moliūgą!

PASIRINKITE