Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 gegužės 27 d. 03:21
orai Monday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

MUGĖ „PAVASARIO LINKSMYBĖS“

Renginio data: 2019-03-21
Renginio laikas: 16:00 val.
Bilieto kaina: 0 €
Telefonas: +370 41 524 163
El. svetainė: www.siauliukc.lt

Kovo 21 d. 16 val. Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių kultūros namuose (Žemaitės g. 102) šurmuliuos aštuonioliktoji mugė „Pavasario linksmybės“, kurią kasmet rengia Aklųjų ir silpnaregių skyriaus darbuotojai kartu su lopšelio-darželio „Coliukė“ bendruomene.

Mugėje bus galima įsigyti širdžiai mielų, vaikų ir pedagogų pagamintų išmoningų rankų darbo gaminių, suvenyrų, interjero puošmenų. Jei ankstesnės mugės buvo labiau orientuotos į pagamintų darbų prekybą, tai, tęsiant praėjusių metų tradiciją, šių metų mugėje vyks įvairios edukacinės veiklos. Vaikai kartu su tėveliais galės dalyvauti meniniuose užsiėmimuose: lipdymo iš molio, virvelių vijimo, vilnos vėlimo, popieriaus karpinių ir kt. Visus susirinkusius su pavasariu sveikins ir linksmomis dainelėmis ir šokiais džiugins  Šiaulių lopšelio-darželio „Coliukė“ jaunieji atlikėjai (vad. Roberta Sakalauskienė).

Renginys skirtas visai šeimai.

Organizatorius – Šiaulių kultūros centras.

PASIRINKITE