Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 birželio 27 d. 00:53
orai Thursday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

MUGĖ „TERBAKRAUSKIS“ GEGUŽĖS 3 – 4 D.

Renginio data: 2019-05-04
Renginio laikas: 12:00 val.
Bilieto kaina: 0 €

Mugė “Terbakrauskis”

2019 m. gegužės 3-4 d. 10-20 val.

Šiaulių miesto bulvare

Artėjanti mugė “Terbakrauskis” – tai kasmetinė šventė skirta šeimoms, kurios dėka miestas atgyja ne tik dėl prekybos, bet ir dėl gausybės meninių pasirodymų, atrakcijų, pramogų ir žaidimų, kuriuos ir šiemet bus galima atrasti Šiaulių bulvare gegužės 3-4 dienomis nuo 10-20 val.

Šiaulių miesto bulvare šurmuliuos tautodailininkų, amatininkų, prekybininkų mugė, scenoje koncertuos žinomi Lietuvos atlikėjai, kurie sukurs teigiamą atmosferą ir gerą nuotaiką Šiaulių mieste, o vaikams bus skirtos išskirtinės pramogos ir meniniai pasirodymai.

Programoje:

Martyno Kavaliausko, Deivdo Basčio, Elzės Urbietytės, Naisių vasaros teatro aktorių muzikinė programa “Dainuosma mudu abudu”, Vadimo Kamrazerio vaikų studijos “Nieko tokio”, meninio ugdymo studijos “Mikitukas” koncertai ir kiti atlikėjai.

Edukacinius užsiėmimus vaikams vykdys Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka, taip pat vyks piešinių parodėlė. Šventėje vaikų lauks animatoriai, batutų parkas ir pats “Terbakrauskis”, kuris praves žaidimus ir dalins saldžias dovanas.

Be viso to, šventėje lauks Neverdauskų ūkio alpakos bei ožiukai, kuriuos bus galima paglostyti ir drauge nusifotografuoti.

Aplankykite www.terbakrauskis.lt

FB Terbakrauskis

Organizatorius VšĮ “Sambos pramogos”

PASIRINKITE