Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 birželio 27 d. 01:01
orai Thursday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

NIJOLĖS KOSKIENĖS KNYGOS „ŠPYLKOS IR ŠLEPETĖS“ PRISTATYMAS

Renginio data: 2018-12-07
Renginio laikas: 17:00 val.
Bilieto kaina: 0 €

Gruodžio 7 d. 17 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekos Didžiojoje skaitykloje vyks Nijolės Koskienės knygos „Špylkos ir šlepetės“ pristatymas.

Nors parašyta humoreskos žanru, tai yra labai rimta knyga apie nuolatines moters pastangas išlikti moterimi šiuolaikiniame pasaulyje, nuobodžioje kontoroje, komplikuotoje santuokoje, provincijos mieste. Veiksmas prasideda praėjusio šimtmečio pabaigoje, siaučiant ekonominei krizei, santuokinei krizei, vidutinio amžiaus krizei ir tęsiasi iki šių dienų.

Kartu tai naudingas santykių vadovas, nes kiekvienos istorijos pabaigoje skaitytojui yra pateikiamas receptas, kaip išspręsti problemą ar įveikti iššūkį. Galima sakyti, kad tai yra mažų kasdienybės apreiškimų knyga. O vyrui tai  – atviras langas į slėpiningą moters pasaulį. Bet vis dėlto geriau grįžti pro duris.

Žurnalistė Nijolė Koskienė  beveik du dešimtmečius dirbo „Šiaulių krašto“ dienraštyje, kurio šeštadienio puslapiuose ir buvo spausdinamos Ievos istorijos. Vėliau darbavosi, nepabijokime to žodžio,  populiarių TV pokalbio laidų redaktore, viešųjų ryšių atstove, šiuo metu yra verslininkė, tinklaraštininkė, dėsto kūrybinį rašymą, gyvena vienkiemyje prie ežero ir bando gyventi laimingai bent jau feisbuke.

Renginį moderuos Rolandas Parafinavičius.

Dalyvauja aktorė Nomeda Bėčiūtė.

Renginys nemokamas.

PASIRINKITE