Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2018 liepos 22 d. 05:56
orai Sunday
17°C,2m/s
Debesuota su pragiedruliais
orai
Monday,
27°C | 16°C
orai
Tuesday,
26°C | 17°C
orai
Wednesday,
27°C | 17°C
Meniu
Text_2

NUOLATINĖS KONFERENCIJŲ GALIMYBĖS ŠIAULIŲ REGIONE

Renginio data: 2017-11-30
Renginio laikas: 00:00 val.
Bilieto kaina: 0 €
Adresas: Vilniaus g. 213

Šiaulių TIC stebėdamas konferencinio turizmo plėtros aktualumą Šiaulių krašte sudarė ir išleido elektroninį leidinį „Konferencijų galimybės Šiaulių regione“. Šis inovatyvus dviem formatais išleistas leidinys – reprezentatyviausias konferencinio turizmo gidas Šiaurės Lietuvoje, parengtas remiantis Europos miestų kitų panašaus pobūdžio leidiniais. 45 puslapių apimties leidinyje pateikiama informacija planuojantiems organizuoti konferencijas, verslo susitikimus ar seminarus Šiaulių regione. Čia savo paslaugas reklamuoja daugiau kaip 55 konferencijų, verslo, kultūros, švietimo, pramogų centrų bei kaimo turizmo sodybos iš 7 regiono savivaldybių.

Leidinys parengtas įvertinus konferencinio turizmo rinkoje besiformuojančias tendencijas, paslaugų teikėjų ir vartotojų poreikius, ir lūkesčius. Kataloge publikuojama informacija suteiks galimybę pasirinkti geriausią renginio organizavimo vietos kainos ir kokybės variantą.

Leidinį PDF formatu galite parsisiųsti: Leidinys_Konferenciju galimybes Siauliu regione

Leidinį peržiūrėti internete galite: https://issuu.com/tic82/docs/leidinys_konferenciju_galimybes_sia

PASIRINKITE