Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 kovo 26 d. 08:09
orai Tuesday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

ORIENTAVIMOSI VARŽYBOS PĖSČIOMIS

Renginio data: 2018-11-30
Renginio laikas: 13:00 val.
Bilieto kaina: 0 €

Šiaulių apskrities policija kartu su kitomis įstaigomis ir organizacijomis lapkričio 30 d., organizuoja renginį ORIENTAVIMOSI VARŽYBOS PĖSČIOMIS, kuris skirtas 16 aktyvumo dienų prieš smurtą paminėti.

Renginio tikslas atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad smurtas prieš moteris, o taip pat smurtas artimoje aplinkoje yra itin opi šių dienų problema, kurią reikia spręsti vieningai.

Jei Jūs nepritariate smurtui, mėgstate oranžinę spalvą ir norite puikiai praleisti laiką kviečiame burti komandą ir registruotis į ORIENTAVIMOSI VARŽYBAS!

SU SAVIMI TURĖTI: fotografuojantį ir interneto ryšį turintį telefoną
DALYVIAI: 2-5 žmonių komanda
REGISTRACIJA: neringa.dainauskiene@policija.lt (iki 11.23)

Pažadame puikų laiką!! Patys greičiausi ir sumaniausi laimės puikius prizus!
******************************
Lapkričio 25 dieną minima Tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris diena. Šią dieną pažangioji pasaulio bendruomenė kasmet ( nuo 1991 metų) pradeda tarptautinę akciją 16 dienų prieš smurtą prieš moteris, akcija tęsiasi iki gruodžio 10 d.

Jungtinių Tautų iniciatyva pasaulinei kampanijai prieš smurtą buvo pasirinkta oranžinė spalva. Ji simbolizuoja optimizmą, siekiant panaikinti smurtą.

PASIRINKITE