Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 sausio 17 d. 09:53
orai Thursday
2°C,9m/s
Debesuotumas
orai
Friday,
-3°C | -6°C
orai
Saturday,
-1°C | -5°C
orai
Sunday,
-1°C | -11°C
Meniu
Text_2

ORKESTRAS „LORDS OF THE SOUND“

Renginio data: 2018-04-19
Renginio laikas: 19:00 val.
Bilieto kaina: 12.00 - 38.00
Bilietai: Pirkti čia
Telefonas: 841 423 424

Pirmą kartą Lietuvoje simfoninis orkestras „Lords of the Sound“ pristatys specialią programą „Oscar Music Awards“, kurioje – šiuolaikiškai atliekama „Oskarams“ nominuotų ir daugeliui gerai žinomų filmų muzika.

Projektas vienija talentingus muzikantus, atliekančius šiuolaikinių kompozitorių muziką. Tokiam pavadinimui kūrėjus įkvėpė kino trilogija „The Lord of the Rings“ („Žiedų valdovas“).

Simfoninis orkestras „Lords of the Sound“ iš Kijevo, diriguojamas vieno garsiausių Ukrainos dirigentų Vitalijaus Sarazinskij, susibūrė prieš daugiau nei trejus metus ir yra laikomas vienu geriausių orkestrų Ukrainoje. Per šį laiką 30 profesionalių muzikantų sparčiai išpopuliarėjo ir jau yra sulaukė pripažinimo.

„Lords of the Sound“ išsiskiria tuo, kad jų pasirodymai – ne vien muzika, bet visas šou, kuriame kiekvienam kūriniui parinktos unikalios vizualizacijos, šviesos efektai ir gyvas vokalas.

Skiriamuoju „Lords of the Sound“ bruožu tapo teminiai koncertai. Muzikantai pasirodymų metu žiūrovus stebina demonstruodami gebėjimus atlikti įvairių stilių muziką, tačiau jų vizitine kortele tapo garsiausių Holivudo filmų muzika. Šou „Oscar Music Awards“ skambės muzika iš Oskarams nominuotų ir apdovanotų filmų, o renginio stilius primins apdovanojimų teikimo ceremoniją.

Orkestras atliks tokių garsių filmų kaip „Mulen Ružas“, „Žvaigždžių karai“, „Matrica“, „Titanikas“, „Šerlokas Holmsas“, „Karibų piratai“, „Penktasis elementas“ ir daugelio kitų filmų garso takelius.

Lydima vaizdo projekcijų ir vokalistų.

Bendra koncertinės programos trukmė – apie 2 val.

PASIRINKITE