Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 balandžio 21 d. 01:48
orai Sunday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

„PARAGAUK ŽOLĖS“ – ŽOLINĖS ŠVENTĖ ŠIAULIUOSE

Renginio data: 2018-08-15
Renginio laikas: 14:00 val.
Bilieto kaina: 0 €
Telefonas: +370 41523110
El. paštas: tic@siauliai.lt
El. svetainė: www.siauliai-events.lt
Feisbukas: Aplankyti

 

Šiaulių turizmo informacijos centras kviečia vaikus ir suaugusiuosius rugpjūčio 1–15 dienomis dalyvauti Gražiausio sekreto konkurse ir pasidalyti Žolinės šventės džiaugsmais Facebook‘e.

Pasitelk vaizduotę ir sukurk paskutinių vasaros žiedų šedevrą – sekretą (neabejojame, kad esi tai daręs ne kartą!) savo kieme ar sode. Po to nufotografuok sekretą ir atsiųsk jo nuotrauką el. paštu tic@siauliai.lt iki rugpjūčio 15 d.

Sekretų nuotraukas skelbsime Šiaulių TIC Facebook‘o paskyroje, o geriausių nuotraukų (surinkusių daugiausia „patinka“) autorius apdovanosime puikiais Šiaulių TIC ir Šiaulių universiteto botanikos sodo prizais.

 

Rugpjūčio 14 d. 18 val. kviečiame prisijungti prie Šiaulių turizmo informacijos centro ekskursijos TRIS KARTUS APIE ŠIAULIUS maršrutu: Šiauliai – Domantų piliakalnis – Luponiai – Verbūnai – Aukštelkė – Sauginiai – Bubiai – Šiauliai. Trukmė 4-5 valandos.

Rugpjūčio 15 d. kviečiame į tradicinę Žolinės šventę Šiaulių universiteto botanikos sode (Paitaičių g. 2). Pradžia 12 val. 14 val. Šiaulių universiteto kapelionas Arūnas Jankauskis pašventins jūsų žolių puokštes.

Būtinai ateik su šeima į tradicinę Žolinės vakaronę 17 val. Šiaulių „Aušros“ muziejaus Žaliūkių malūnininko sodyboje (Architektų g. 73, Šiauliai).

Pramogauti ir linksmintis kvies Šiaulių r. savivaldybės kultūros centro Raudėnų filialo ir Raudėnų mokyklos jungtinis folkloro ansamblis „Gerviki“ (vad. Jovita Lubienė), Šiaulių m. kultūros centro „Laiptų galerija“ folkloro ansamblis „Salduvė“ (vad. Darius Daknys), Kelmės kultūros centro folkloro ansamblis „Judlė“ (vad. Angelė Jovaišaitė).

Švęskime Žolinę kartu!

PASIRINKITE