Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2020 gegužės 26 d. 12:35
orai Tuesday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

PARODA „TAVO PIN KODAS“

Renginio data: 2018-09-06
Renginio laikas: 16:00 val.
Bilieto kaina: 0
Bilietai: Teirautis kasoje
Įstaiga: Šiaulių arena

Vaikų/ jaunimo kūrybiško aktyvaus laisvalaikio užimtumo idėjų paroda TAVO PIN KODAS 2018 rudenį sugrįžta su ryškiausiomis spalvomis!

Kokybiškas užimtumas atveria nepamatuotas galimybes ugdyti(s) vaikų vertybėms, socialiniams įgūdžiams bei asmeniniams gebėjimams. Padėsime surasti / suprasti / atrakinti / pažinti kiekvieno atėjusio PIN kodą – jaunatviška energija ir maksimalizmas liesis per kraštus parodoje „TAVO PIN KODAS 2018“. Šiais metais prie organizatorių prisijungusi Šiaulių valstybinė kolegija dalyviams pasiūlys parodoje dar nebandytas veiklas – galimybę dalyvauti praktinėse-kūrybinėse dirbtuvėse ir motyvuojančiuose pokalbiuose, veiklas interaktyviame LINPRA infomobilyje.

Parodoje kviečiame dalyvauti visas organizacijas ir įstaigas, kurios vykdo įvairias vaikų / jaunimo ugdymo ir užimtumo veiklas (valstybines, privačias, nevyriausybines organizacijas; darželius, progimnazijas ir gimnazijas; sporto, meno mokyklas; aukštąsias mokyklas, kitas švietimo įstaigas; būrelius, klubus, jaunimo organizacijas ar susibūrimus ir kt.).

REGISTRACIJA JAU VYKSTA: http://tab.fo/tavoPINkodas_registracija_2018

Registracija vykdoma iki liepos 10 d. !

Skirstant parodos erdves ir plotus, sudarant bendrą renginio programą, pirmenybė bus suteikiama atsižvelgiant į planuojamas veiklas. Laukiame kuo įdomesnių, interaktyvių, įtraukiančių parodos lankytojus prisistatymų.

DĖMESIO! Visi parodos dalyviai savo organizacijos / veiklos prisistatymus (filmukus, nuotraukas, vaizdingus aprašymus ir kiti originalūs prisistatymo būdai) kelia ant atviros parodos įvykio, “evento” sienos skiltyje DISKUSIJA su grotažyme #TAVOPINKODAS2018

Kompetetinga komisija išrinks originaliausią prisistatymą ir parodos metu apdovanos nugalėtojus vertingomis dovanomis!

Visus dalyvius raginame parodos įvykį “eventą” prisidėti prie oficialios savo organizacijos FB paskyros bei pasidalinti MŪSŲ atsiųstu maketu: “MES – parodos TAVO PIN KODAS 2018″ dalyviai!

Siekdami, kad renginys būtų įdomus ir aktualus, kviečiame visus, turinčius idėjų, prisidėti kuriant parodos turinį ir programą.

Kilus papildomiems klausimams, maloniai prašome kreiptis į mus (kontaktai pateikiami toliau).

Su geriausiais linkėjimais

Rasa Benediktavičienė (projekto vadovė) mob. tel. 8 686 70800; el. paštas rasa@siauliuarena.lt

Daugiau informacijos apie renginį: parodos FB paskyrojehttps://www.facebook.com/parodakaveiki/ arba www.siauliuarena.lt

Parodą organizuoja Šiaulių arena ir Šiaulių valstybinė kolegija, renginį finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.

PASIRINKITE