Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 kovo 26 d. 08:38
orai Tuesday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

PAVASARIO ŠAUKLIAI 2018

Renginio data: 2018-03-31
Renginio laikas: 09:00 val.
Bilieto kaina: 0 €
Įstaiga: Šiaulių arena
Telefonas: (8-41) 540151

KVIEČIAME Į MUGĘ „PAVASARIO ŠAUKLIAI 2018 “ – KOVO 30 IR 31 DIENOMIS!

 

Renginys vyks:

Kovo 30 d. 9:00 – 18:00 val.

Kovo 31 d. 9:00 – 16:00 val.

Kovo 30-31 d., šalia Šiaulių arenos,  mugių organizatoriai www.mugiucentras.lt, rengia parodą – mugę „Pavasario šaukliai 2018“. Tai renginys, skirtas pasitikti pavasariui – čia rasite namų, sodo, daržo prekių, taip pat tautodailės ir amatininkų gaminių, išskirtinių maisto produktų. Renginys vyks prieš pat šv. Velykas, taigi mugėje lengvai išsirinksite ir gardumynų šventiniam stalui.

Renginyje savo augalus pristatys medelynų darbuotojai. Įsigysite ne tik dekoratyvinių ar sodo augalų, išgirsite profesionalų patarimus, kaip prižiūrėti aplinką ir ją puoselėti. Tie, kurie svajonių namus dar stato, gaus itin naudingos informacijos apie valymo įrenginius. O žengiantys pirmuosius žingnius į savo namus, galės pasirūpinti kojų valymo sistemomis, kad namai visada būtų švarūs. Pavasarį daugelis svajoja apie maisto gamybą lauke – originalios išskirtinio dizaino molinės lauko krosnys iš Italijos bei indai sužavės ne vieną ir įkvėps ypatingam gamybos procesui, kuris ypač malonus draugų kompanijoje.

Namų jaukumui originalių gaminių pasiūlys ir Lietuvos bei kaimyninių šalių tautodailininkai ir amatininkai. Įvairiausios interjero detalės, Velykinė atributika, natūralūs mediniai žaislai mažiesiems. Pavasaris puikus laikas atnaujinti ir garderobą – mugėje išsirinksite tiek aksesuarų, tiek jaukių drabužių visai šeimai.

Tautinio paveldo produktai – nustatyta tvarka sertifikuoti tradiciniai gaminiai pasižymintys istoriškai Lietuvoje ar jos atskirame etnografiniame regione susiformavusia produkto tradicine forma, sudėtimi ir kitais specifiniais kokybiniais ypatumais. Tai nemasinės gamybos maisto gaminiai, pagaminti iš tradicinių žaliavų, naudojantis rankų darbu ir kitomis senosiomis arba jas atitinkančiomis naujomis technologijomis ir išsaugant unikalias kokybės savybes ir sudėtį. Tokių produktų mugėje bus apstu, nuo tradicinių šventinių meduolių, iki mėsos gaminių. Žuvies mėgėjai taip pat ras ko paskanauti, vietoje rūkoma žuvis iš toli vilios savo kvapu. Smaližių lauks fotogeniškiausiu desertu pripažinti burbuliniai vafliai, amerikietiško stiliaus spurgos ir kiti gardumynai, o sveikos mitybos atstovai be abejonės džiaugsis lietuvišku įvairių rūšių riešutų sviestu, naminiais brandintais obuolių sūriais bei grybais iš Šimonių girios.

Ir tai tikrai ne viskas, į Šiaulius atvyks būrys dalyvių, kuriuos sunku išvardinti. Užsukite, pamatykite savo akimis ir susipažinkite!

Organizatorius: www.mugiucentras.lt
Kontaktai susisiekimui: info@mugiucentras.lt arba +370 64170933 Rita.

PASIRINKITE