Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 gegužės 27 d. 02:15
orai Monday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

PIRMADIENIS SU POETU RIMVYDU STANKEVIČIUMI „…NEGIRDĖTAS, BALSU GAL NESKAITYTAS…“

Renginio data: 2019-03-18
Renginio laikas: 18:00 val.
Bilieto kaina: 2,5 - 5 Eur
Bilietai: Teirautis kasoje
Telefonas: 8 41 200 643
El. svetainė: www.laiptai.com
Feisbukas: Aplankyti

Kovo 18 d. 18 val. – Pirmadienis su poetu Rimvydu Stankevičiumi „…negirdėtas, balsu gal neskaitytas…“ Laiptų galerijoje.

Rimvydas Stankevičius – poetas, prozininkas, eseistas, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas.

Rimvydas Stankevičius gimė 1973 metais Elektrėnuose. Studijavo Vilniaus universitete lituanistiką, yra įgijęs lietuvių literatūros magistro laipsnį. Autorius debiutavo būdamas dvidešimties, 1993 m., kai keli jo eilėraščiai pateko į „Poezijos pavasario“ almanachą. Po daugiau nei penkiolikos rašymo metų poetas pelnė pirmąją – to paties „Poezijos pavasario“ – premiją ir tapo plačiau žinomas Lietuvos skaitytojams.

Po to sekė dar ne vienas apdovanojimas (tarp jų – 2011 m. Jurgos Ivanauskaitės premija už knygą „Patys paprasčiausi burtažodžiai“(2010 m.), 2013 m. įteikta LATGA-A aukso žvaigždė). Iki šiol poetas yra parašęs 7 poezijos, 2 eseistikos ir 1 pasakų knygą. R. Stankevičius yra dirbęs reporteriu dienraštyje „Respublika“, Lietuvos televizijoje vedęs kultūrinę laidą „Kultūros spąstai“. Autorius žinomas ir teatro scenoje: pagal R. Stankevičiaus inscenizaciją 2000 m. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre pastatytas spektaklis „Stop mašina“, kurį režisavo aktorius Saulius Mykolaitis. 2002 m. kartu su kompozitoriumi Roku Radzevičiumi sukūrė roko operą „Jūratė ir Kastytis“, 2014 m. parašė libretą oratorijai „Sakurų prisiminimai“, pastatytai Nacionaliniame Kauno dramos teatre.
Rašo tekstus dainoms. Poezija versta į lenkų, švedų, suomių, anglų ir kitas kalbas, publikuota užsienyje išleistuose almanachuose.

R. Stankevičiaus poezijos trilogija „Valhala“, kurią sudaro knygos „Laužiu antspaudą“, „Patys paprasčiausi burtažodžiai“, „Ryšys su vadaviete“, yra vertinama kaip viena svarbiausių pastarojo dešimtmečio lietuvių poezijos rinktinių.

Bilietai : 2,5 / 5 Eur.

PASIRINKITE