Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2020 liepos 13 d. 21:49
orai Monday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

PROJEKTO „ŠIAULIŲ GARBĖS CV“ BAIGIAMASIS RENGINYS

Renginio data: 2020-02-12
Renginio laikas: 15:00 val.
Bilieto kaina: 0 €

„Šiaulių Garbės CV“ – tai Šiaulių valstybinės kolegijos 2019 metais įgyvendintas projektas. Projektas, skirtas Šiaulių miesto garbės piliečių pažinimui, neabejotinai stiprina pozityvų miesto įvaizdį ir bendruomeniškumą. Jaunimui tai – edukacinė erdvė, leidžianti visapusiškai pažinti Šiaulius per miestą kuriančius žmones. Vyresniems šiauliečiams šis projektas yra galimybė nepamiršti šaknų, istorijos. Visiems mums – šiauliečiams ir miesto svečiams – projektas „Šiaulių garbės CV“ yra akstinas suvokti, kiek kiekvienas žmogus gali būti svarbus kuriant dabartį ir ateitį.
Vasario 12 d. organizuojamas nuveiktą darbą apibendrinantis renginys – parodos atidarymas, diskusija ir protmūšis, skirtas miesto gimnazistams.
Visus šiauliečius ir miesto svečius Šiaulių valstybinė kolegija kviečia į popietę, kurioje bus pristatoma Šiaulių miesto garbės piliečiams skirta paroda, projekto vykdytojai ragins diskutuoti apie pilietiškumą, miesto tapatybę ir iškilius šiauliečius. Miesto gimnazistų laukia protmūšis, registracija į jį bus paskelbta artimiausiu metu.
„Šiaulių Garbės CV“ – tai pilietiškumo pamokos jaunimui ir ne tik!
Renginio programa:
15.00 val. Protmūšis gimnazistams (komandų registraciją paskelbsime netrukus!)
17.30 val. Pokalbis-diskusija
18.30 val. Parodos atidarymas
Renginys vyks Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje (Aušros al. 62).
Projektą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.
Įėjimas laisvas.

PASIRINKITE