Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 rugsėjo 23 d. 21:24
orai Monday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

RIČARDO GARBAČIAUSKO TAPYBOS DARBŲ PARODA

Renginio data: 2019-06-15
Renginio laikas: 11:00 val.
Bilieto kaina: 0 €

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos III a. galerijoje eksponuojama Ričardo Garbačiausko tapybos darbų paroda „Procesai“.

Parodoje eksponuojami pastarųjų metų kūriniai, kuriuose vyrauja labai svarbi meno (muzikos, dailės) raiškos dalis – erdvės, paveikslo lauko ir dėmės, kaip objekto, santykis, suteikiantis ritmą. Kita vertus, ritmas lemia tam tikrą dėmių ar objektų (garsų – ilgų ar trumpų) atsikartojimą. Taigi visur esantis ritmas – universali, būtina mūsų kosminės apsupties, mikro- ir makropasaulio egzistavimo sąlyga. Ši pozicija – kertinė kūrinių konstravimo nuostata, suteikianti galimybę kalbėti labai apibendrintomis, minimalizuotomis, primityviomis siluetų formomis. Jos tarsi archajiški ženklai, anonimiški šiuolaikinio pasaulio figūrų siluetai, sąveikaujantys tarpusavyje. Paveikslų koloritas – ne mažiau svarbi dedamoji dalis, kurianti emocinę ir estetinę kūrinių nuotaiką. Savo kūrybą vertinu kaip nesibaigiančių ieškojimų, nuolatinių eksperimentų tąsą. Pavadinimas ,,Procesai“ labiausiai atspindi parodos pobūdį.

Tapytojas Ričardas Garbačiauskas

Paroda veiks iki 2019 m. birželio 19 d.

PASIRINKITE