Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2020 vasario 26 d. 04:55
orai Wednesday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

RUMSHK’14

Renginio data: 2019-06-29
Renginio laikas: 18:00 val.
Bilieto kaina: 0 €

Šią vasarą Šiauliuose birželio 28-29 d. vyksiantis alternatyvios muzikos festivalis „RUMSHK“ skelbia konkursą ir kviečia muzikos grupes, atlikėjus, kūrėjus dalyvauti konkurse, kurio metu bus atrinktos grupės, pasirodysiančios didžiojoje scenoje. Mums nesvarbu, kas jūs – pradedantieji ar jau gerai žinoma grupė. Svarbu nusiteikimas ir energija ant scenos, kūrybiškumas.

Jau antrą kartą vyksiančio konkurso nuostatai. Ką reikia žinoti atlikėjams:

Muzika turi būti ALTERNATYVI (pvz.: šio arba artima šiems stiliams: rock, alternative, punk, reggae, grunge, indie, new age, new wave, rap, electronic etc.);

Viena konkursinė daina (youtube);

Kūrėjo/autoriaus/grupės trumpas aprašas (.doc formatu).

Visą medžiagą pateikti iki balandžio 31 d. imtinai adresu vadyba@naktys.lt

Konkurso laimėtojai bus skelbiami gegužės mėnesį.

Kompetetinga komisija (pirmininkas Paulius Jasiūnas, muzikos ir vaizdo klipų autorius, prodiuseris, garso režisierius, žinantis komisijos narius) įvertins atlikėjus remdamasi šiais kriterijais: originalumas, muzikalumas, energetika, atlikimas ir kt. Bus renkami keli nugalėtojai. Nugalėtojų laukia prizai bei galimybė pasirodyti „RUMSHK“ festivalio scenoje. Prioritetas 30-45 min. gyvo garso programa.

Jau keturioliktą kartą vyksiantis alternatyvios muzikos festivalis „RUMSHK“ konkursinę programą skelbia antrą kartą. Renginyje šiais metais bus gausu edukacijos. Festivalio scenoje pasirodys ne tik žinomi atlikėjai, grupės, bet ir pradedantieji, tačiau tikrai nestokojantys energijos ir parako atlikėjai.

Išskirtinis dėmesys skiriamas teisėtai autorių kūrybai, „gyvo“ garso muzikos atlikimui. Renginio metu planuojama antipiratinė akcija. Galimas ir 2019-2020 m. „gyvo“ garso albumas su laureatų pasirodymais bei tiesioginė koncerto transliacija internetu.

Alternatyvios muzikos festivalis „RUMSHK“ vyks Zubovų rūmų kiemelyje, Aušros al. 50, Šiauliuose š.m. birželio 28-29 d.

PASIRINKITE