Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2017 rugsėjo 19 d. 22:02
Antradienis
4.1°C,1m/s
Geras oras
Ketvirtadienis,
6°C | 1°C
Penktadienis,
5°C | 1°C
Šeštadienis,
4°C | 3°C
Meniu
Text_2

ŠIAULIAI | NEPAMIRŠTAMAS ASMENINIO TOBULĖJIMO VAKARAS!

Renginio data: 2017-09-18
Renginio laikas: 18:00 val.
Bilieto kaina: 7 €
Bilietai: Pirkti čia
Įstaiga: Šiaulių arena

Motyvacinis seminaras ŠIAULIUOSE: Nepamirštamas asmeninio tobulėjimo vakaras!

Laikas: rugsėjo 18 d., pirmadienis, 18:00 – 20:30
Vieta: Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai
Bilietą galima įsigyti čia: http://bit.ly/2wll0qS

Pinigai už bilietą nėra grąžinami ir bilietais neperkeliamas į kitą seminarą.

Bilietų skaičius ribotas.

Galbūt išklausius motyvacinių ir asmeninio tobulėjimo seminarų ar perskaičius saviugdos knygų noras veikti ir siekti tikslų suveikė tik laikinai? Prie savo seno ir įprasto elgesio modelio grįžai labai greit?

Dauguma teorinių žinių veikia taip todėl, kad tas žinias laikome kaip nenaudojamus daiktus, sukrautus dėžėse. Tai didžiulius kiekis teorinių žinių, kurių dažniausiai neperžiūrime ir nepabandome panaudoti šiandien, rytoj, artimiausioje ateityje. Aš turiu atsakymą, kaip pakeisti šį elgesį ir noriu juo pasidalinti jau dabar!

Informacija, pasiekusi tik mūsų protą, bet nesuvirpinusi emocijų ir pasąmonės yra pamirštama labai greitai. Lygiai taip pat kaip mokykloje išmoktos matematikos formulės ar upių ilgiai…

Tad pagrindinis dalykas, kurį turime pakeisti – žinias susieti su emocijomis ir įvesti į savo gyvenimą tobulėjimą skatinančius ritualus!

Skamba magiškai? Tai nėra sudėtinga formulė, kurią išsprendus gyvenimas pasikeis. Taip pat tai nėra stebuklinga piliulė, kuri po valandos pakeis viską, ką tik panorėsi. Aš puikiai žinau, ką reiškia gyventi užburtame įsitikinimų rate ir patirti tik tas pačias emocijas, todėl MOTYVACINIO SEMINARO metu dėstysiu mano paties išbandytą, susistemintą ir praktiškai veikiančią medžiagą, kuri man tapo tramplinu į laimingą gyvenimą!

MOTYVACINIO SEMINARO metu visi kartu žengsime didelį žingsnį iš savo patogiosios komforto zonos tiesiai į nepažįstamų ir nepatirtų emocijų lauką, kur griausime senus įsitikinimus, analizuosime savo standartinius poelgius, kurie mums trukdo pasiekti naujų rezultatų, ieškosime motyvacijos savyje, kas leis gyventi drąsoje ir harmonijoje, mokysimės išgirsti save ir auginti vidinę energiją su specialiais judesio pratimais, šokio, šviesos ir muzikos įkvėpti!

Susitikime MOTYVACINIAME SEMINARE Tavo mieste!

Laikas: rugsėjo 18 d., pirmadienis, 18:00 – 20:30
Vieta: Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai
Bilietą galima įsigyti čia: http://bit.ly/2wll0qS

Pinigai už bilietą nėra grąžinami ir bilietais neperkeliamas į kitą seminarą.

Bilietų skaičius ribotas.

PASIRINKITE