Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 gegužės 27 d. 02:02
orai Monday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

SIGITO BURNECKIO KARIKATŪRŲ PARODA „NE TA DAINA APIE AGUONĄ”

Renginio data: 2019-04-06
Renginio laikas: 12:00 val.
Bilieto kaina: 0 €

Kovo 13 d. 17 val. Šiaulių universiteto bibliotekoje (Vytauto g. 84, III a.) atidaryta Sigito Burneckio karikatūrų paroda „Ne ta daina apie aguoną”. Karikatūrose autorius nori parodyti žmogaus santykį su narkotikais ir narkomanija, pažiūrėti į šį visuomenės reiškinį per humoristinius piešinius. Narkotikų simboliu pasirinkta aguona, kuri pavaizduota įvairiais aspektais. Tai verčia susimąstyti, atrasti sarkastišką požiūrį į žmogaus silpnybes, priversti galvoti apie iš to išplaukiančias pasekmes.
Paroda veiks iki balandžio 20 d.

 

Apie dailininką

SIGITAS BURNECKIS

gimė 1952m. 1976m. baigė tuometinį Šiaulių pedagoginį institutą, piešimo, braižybos ir darbų specialybę. Studijuodamas aukštojoje mokykloje, pradėjo piešti karikatūras. Kūrybinės karjeros metu dalyvavo daugelyje karikatūrų parodų Šiauliuose, Lietuvoje ir užsienyje: Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje, Turkijoje, Japonijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Prancūzijoje, JAV, Italijoje, Kanadoje ir kt. Yra daugiau nei 250 parodų dalyvis. Kai kurie darbai įvertinti diplomais ir apdovanojimais. Jo karikatūros įtrauktos į tarptautinių parodų katalogus, spausdintos įvairiuose leidiniuose.

Šiai parodai pasirinkta socialinė tema, kuri dabar yra pakankamai aktuali. Norėjosi parodyti žmogaus santykį su narkotikais ir narkomanija, pažiūrėti į visuomenės reiškinį per humoristinius piešinius, todėl ši paroda pavadinta „Ne ta daina apie aguoną”. Narkotikų simboliu pasirinkta aguona, kuri pavaizduota įvairiais aspektais. Šios karikatūros nėra „lengvai” humoristinės, bet verčia susimąstyti, atrasti sarkastišką požiūrį į žmogaus silpnybes, priversti galvoti apie iš to išplaukiančias pasekmes. Šioje parodoje pateikta 20 karikatūrų. Darbai atlikti tradicine grafikos technika – pieštuku, tušu ir plunksna.

PASIRINKITE