Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2018 gruodžio 12 d. 00:25
orai Wednesday
-2°C,3m/s
Smulkus sniegas
orai
Thursday,
-2°C | -4°C
orai
Friday,
-3°C | -4°C
orai
Saturday,
-3°C | -5°C
Meniu
Text_2

SPEKTAKLIS VAIKAMS „NUOTYKIAI KONSTRUKTOR MIESTE“

Renginio data: 2018-10-12
Renginio laikas: 18:00 val.
Bilieto kaina: nuo 12 eur
Bilietai: Pirkti čia

“Nuotykiai Konstrukotor mieste” akrobatų, robotų trnsformerių bei lėlių audio spektaklis.

Didžiulės pripučiamos dekoracijos, kokybiškos žmogaus dydžio lėlės, interaktyvios užduotys, įdomus siužetas pamokantis spektaklis ir profesionalus scenarijus.

Scenarijus:
“Konstruktor mieste” šiandien tikra šventė, visi gyventojai rengiasi švęsti! Miesto gyventojai pakvietė savo draugus į šventę. Emmetas ir Lusi – geriausi draugai, jie paruošė miestui gražų vakarėlį. Tačiau nespėjo užpūsti žvakių torte, kai staiga užgeso šviesa, tamsiosios jėgos įsiveržė į vakarėlį ir pagrobė Lusi. Emetui teko įveikti daugybę sunkumų ir išbandymų su savo draugais, kad išgelbėtų Lusi. Jam į pagalbą atskubėjo Konstruktor miesto gyventojai, nepriekaištingi nindzės ir šventės svečiai – robotai transformeriai. Jiems teko kovoti su blogio jėgomis. Norėdami išgelbėti Lusi. Emetas, turintis gerą ir sąžiningą širdį, įsimylėjęs Lusi, turėjo susidurti su pagrindiniu pagrobėju. Emetas jam metė iššūkį ir laimėjo, jo nuoširdumo ir draugų dėka. Galiausiai, Lusi vėl kartu su Emetu, o Konstruktor miestas tampa įdomiausiu ir linksmiausiu miestu!!!

 

Bilietus įsigyti galite koncertų salės „Saulė“ kasoje arba internetu https://bit.ly/2QgqPzg

Daugiau informacijos :

www.saule.lt

PASIRINKITE