Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2020 balandžio 02 d. 03:06
orai Thursday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

[PERKELTAS] ŠUNYČIAI GELBĖJA CIPOLETĘ

Renginio data: 2020-03-27
Renginio laikas: 18:00 val.
Bilieto kaina: 11.20 - 15.20 €
Bilietai: Pirkti čia

Pranešame, kad interaktyvus spektaklis-šou „Šunyčiai gelbėja Cipoletę“, kuris turėjo vykti kovo 27 d., bus ATŠAUKTAS arba PERKELTAS į balandžio 26 d. 12:00. Informacija bus paskelbta artimiausiu metu. Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Nerealiųjų šunyčių komanda ir vėl atkeliauja į Lietuvos sales susitikti su savo mažaisiais gerbėjais. Niekam ne paslaptis, kad šunyčiai gelbėtojai yra vieni iš mylimiausių vaikų herojų visame pasaulyje. Tad po visą europą gastroliuojančio teatro kūrėjai paruošė interaktyvaus spektaklio “Šunyčiai skuba į pagalbą” tęsinį – “Šunyčiai gelbėja Cipoletę”.

 

Draugystės dienos išvakarėse dingsta vištelė Cipoletė, tad visa komanda nedelsiant išsiruošia jos ieškoti. Šunyčiai gauna užuominas, kur galėtų būti vištelė ir kartu su vaikais ieško atsakymų bei problemos sprendimo būdų. Gelbėtojų komanda aplankys Londoną, Antarktidą ir net nukeliaus į paslaptingąją Kiniją, kur susitiks magišką drakoną, kuriam irgi prireiks pagalbos…

 

Ar pavyks šunyčiams išgelbėti Cipoletę ir kokie stebuklingi nuotykiai bei herojai jų laukia? Spektaklyje daug personažų, interaktyvių užduočių, muzikos ir šokių elementų, naudojamos video projekcijos.

 

Vaikams iki 3 m. (neužimant papildomos vietos, su suaugusiojo priežiūra) įėjimas nemokamas!

 

PASIRINKITE