Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 sausio 16 d. 15:59
orai Wednesday
-2°C,4m/s
Debesuota
orai
Thursday,
3°C | -4°C
orai
Friday,
-2°C | -6°C
orai
Saturday,
-1°C | -4°C
Meniu
Text_2

SUSITIKIMAS „ŠIMTMEČIO ASMENYBĖS. ANTANAS SMETONA“

Renginio data: 2018-05-21
Renginio laikas: 17:00 val.
Bilieto kaina: 0
Bilietai: Teirautis kasoje

JAV prezidento Ronald Reagan vardo klubas, vienijantis laisvę ir diskusijas mylinčius žmones, gegužės 21 d., pirmadienį, 17 val. kviečia šiauliečius į susitikimą Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Renginio tema – „Šimtmečio asmenybės. Antanas Smetona“.

Antanas Smetona – nepriklausomos Lietuvos kūrėjas, pirmasis mūsų valstybės prezidentas, publicistas, teisininkas, vis dar prieštaringai vertinama politinė figūra. Susitikimo metu teisininkas, parlamentaras dr. Stasys Šedbaras dalinsis įžvalgomis apie Antano Smetonos asmenybę ir jam atitekusį nelengvą istorijos laikmetį.Istorinės LR Prezidentūros Kaune istorikė dr. Ingrida Jakubavičienė, ilgus metus profesionaliai tyrinėjusi pirmojo Lietuvos prezidento gyvenimo ir veiklos faktus, pristatys savo knygas „Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos“, „Seserys. Sofija Smetonienė ir Jadvyga Tūbelienė“.

PASIRINKITE