Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2020 liepos 13 d. 19:42
orai Monday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

TARPTAUTINĖS ŽIRGŲ KONKŪRŲ VARŽYBOS

Renginio data: 2019-10-13
Renginio laikas: 16:00 val.
Bilieto kaina: 10 €
Bilietai: Pirkti čia
Įstaiga: Šiaulių arena

TARPTAUTINĖS ŽIRGŲ KONKŪRŲ VARŽYBOS – SPALIO 13 DIENĄ 16 VAL. DREBINS ŠIAULIŲ ARENĄ!

Žiūrovų dėmesys nuo 16 val. bus prikaustytas į arenos vidurį kuomet tituluoti įvairių pasaulio šalių konkūrai varžysis Pasaulio taurės etape CSI2* – W/CSIYH1* ir “Šiaulių miesto mero taurei” laimėti!

Žirgų konkūrų varžybos – tai ne tik daug ištvermės, tikslumo ir elegancijos reikalaujanti sporto šaka, bet ir pasakiško grožio reginys. Šio renginio koncepcija orientuota ne tik į sportinius pasiekimus, bet ir į žirginio sporto populiarinimą Lietuvoje, platesnį šios sporto šakos pažinimą, vaikų edukaciją, o tuo pačiu VISOS ŠEIMOS pramogą.

ŠEIMOS BILIETAI – SU SPECIALIA 50% NUOLAIDA! TICKETMARKET.LT

Per keliolika metrų stebėti kvapą gniaužiančius žirgų šuolius per barjerus yra išties unikalus reginys, o ypač kai jų aukščiai atitinka olimpinius normatyvus!

Žirginis sportas Lietuvoje tampa vis populiaresnė ir vis daugiau žiūrovų ir žirginio sporto mylėtojų pritraukianti sporto šaka. Šios varžybos yra rengiamos jau kelerius metus iš eilės ir yra tapusios tradicija, siekiant išaiškinti CSI2* – W/CSIYH1* įvairių grupių nugalėtojus.

Nepraleiskite progos pamatyti tikras, nesuvaidintas emocijas, kraują stingdančius žirgų konkūrų šuolius ir žinoma, pergalingas džiaugsmo akimirkas!

Kiekvienam tiesiog privalu pajausti šią atmosferą ir tai galėsite padaryti atvykę į Šiaulių areną!

PASIRINKITE