Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 lapkričio 19 d. 05:46
orai Tuesday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

TELE BIM BAM – KALĖDINIS KONCERTAS

Renginio data: 2018-12-01
Renginio laikas: 15:00 val.
Bilieto kaina: nuo 17 eur
Bilietai: Pirkti čia

TELE BIM BAM – Kalėdinis koncertas | Šiauliai

2018 m. gruodžio 1 d. 15 val. koncertų salės „Saulė“ Didžiojoje salėje.

Renginio organizatorius- VšĮ „Lietuviškos šventės“.

Bilietus platina „Bilietai.lt“.

Bilieto kaina: 17- 35 €.

 

Dainavimo kolektyvas „Tele Bim-Bam“ kviečia į Kalėdinį koncertą visai šeimai. Daugiau nei dvidešimt metų gyvuojantis kolektyvas surengs išskirtinį Kalėdinį pasirodymą. Kartu su „Tele Bim-Bam“ nariais dainuos ir Kalėdų Senelis.

„Mamos suknelė“, „Musė“, „Voras“, „Dinozauras“, „Tele Bim-Bam gatve“, „Tilili Tilili“, „Baltoji varnelė“, „Rytoj skrisime“ – šios ir kitos puikiai visiems žinomos dainos skambės šventiniame koncerte. Vadovė, kompozitorė ir režisierė Neringa Čereškevičienė koncerto metu ne tik pasirodys su „Tele Bim-Bam“ kolektyvu, bet ir po koncerto pabendraus su mažaisiais dalyviais. Prie Neringos prisijungs ir Kalėdų Senelis – tad laukia daug smagių akimirkų!

„Tele Bim-Bam“ yra vienas iš tų kolektyvų, kurių dainas moka ir mažieji, ir vyresni renginio svečiai. Tad ir tėveliams šis koncertas labai patinka. Raginame bilietais pasirupinti iš anksto. Visi jie būna išpirkti gerokai prieš renginį.

 

Bilietus galite įsigyti koncertų salės „Saulė“ kasoje arba internetu https://bit.ly/2O8867A

Daugiau informacijos: www.saule.lt

PASIRINKITE