Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2017 rugpjūčio 20 d. 10:45
Sekmadienis
4.1°C,1m/s
Geras oras
Ketvirtadienis,
6°C | 1°C
Penktadienis,
5°C | 1°C
Šeštadienis,
4°C | 3°C
Meniu
Text_2

TRANSCENDENTINĖ GARSO KELIONĖ ŠIAULIUOSE

Renginio data: 2017-08-13
Renginio laikas: 19:00 val.
Bilieto kaina: 10 €
Bilietai: Teirautis kasoje
Telefonas: (8-671) 77721
El. paštas: info@dodzo.lt

Garso terapija tai – meditacija, proto nuraminimas, kelionė į save, kurios metu gulima ant žemės, klausomasi natūralių instrumentų garsų. Žmonės dažnai po sesijos jaučiasi pailsėję nuo kasdienių vargų, pakylėti, aiškiau mato savo tikslus ir nebėra pasimetę minčių uragane.

Gongai, tibetietiški dubenėliai, krištoliniai dubenys, šamaniškas būgnas ir kiti instrumentai sukurs jums patirtį, kurios ilgai negalėsite užmiršti. Tai naujas potyris galintis jums į gyvenimą atnešti daugiau šviesos, ramybės ir harmonijos.
——————————————————————————–
*Keletas žmonių atsiliepimų iš mūsų FB puslapio:

+Lina – Į garsų potyrius leidomės dviese su vyru. Ir abu nenusivylėme. Pogarsų terapijos seanso jautėmės (net neįtikėtina!) kažkokie nuskaidrėję, ramūs, labai labai pailsėję.
Į terapijos seansą ėjau su mintimi, kad klausysiu, kad klausysiu, nepraleisiu nė vieno garso, o baigėsi tuo, kad kai pradėjo skambėti instrumentai, skleidžiantys žemiausius garsus, ėmiau ir užmigau, ir atsibudau tik pasigirdus aukštesniems garsams.
Ar norėtume su vyru dar kartą grįžti į šį garsų pasaulį? Taip. Labai ačiū už suteiktus puikius išgyvenimus.

+Renata – Tai kelionė laiku, išvalanti kūną, protą ir sielą nuo nereikalingo balasto.

+Kristina – Labai patiko šiandien Šiauliuose. Dar dabar esu tuose garsuose, ramybėj, malonume, harmonijoj… Širdingas ačiū!!!

+Justina- Ačiū už kosminius garsus, už galimybę pasinerti gilyn į save, už nuostabų susijungimo su Visata pojūtį ♡
—————————————————————–
Garsų kelionė prasidės Sekmadieni rugpjūčio 13 dieną 19:00 valandą. Atvykite 10 minučių ankščiau, kad būtų laiko pasiruošti. Renginys truks apie 1val 15min. Prašome nevėluoti, kad nekiltų pašalinių garsų seansui prasidėjus.

!!! Būtina registracija, atsiųskite savo vardą, el. pašto adresą ir miestą kuriame dalyvausite numeriu 869047678. Būsiu išvykęs, visas registracijas patvirtinsiu nuo rugpjūčio 7 dienos.

Užsiėmimo kaina – 10eur.

!!! Užsiėmimas vyks gulint, atsineškite jogos kilimėlį, užklotą ir pagalvėlę, kad būtų patogu. Jei neturite savo kilimėlio – praneškite.

Vieta:
Basanavičiaus g. 54
Dodžo studija
Šiauliai

Studija virš “IKI” parduotuvės, eikite pagrindiniu įėjimu ir iškarto durys po kaire ir lipti į antrą aukštą.

PASIRINKITE