Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 rugsėjo 23 d. 20:28
orai Monday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

XVI TARPTAUTINIO TYTUVĖNŲ VASAROS FESTIVALIO ATIDARYMAS

Renginio data: 2019-06-15
Renginio laikas: 16:00 val.
Bilieto kaina: 10 Eur
Bilietai: Pirkti čia
Telefonas: 8 651 40645
El. paštas: kotjulija@gmail.com
Feisbukas: Aplankyti

XVI Tytuvėnų festivalio atidarymo koncertas

Šių metų festivalį atidaro Lietuvos kamerinis orkestras, kurio kiekvienas pasirodymas festivalyje yra vienas laukiamiausių įvykių. Daugiau nei pusę amžiaus gyvuojantis orkestras yra vienas žinomiausių kolektyvų pasaulyje, kurio koncertinė geografija driekiasi per visus žemynus ir apima bendradarbiavimą  su garsiausiais pasaulio atlikėjas. Šį kartą Lietuvos kamerinis orkestras pasirodys Tytuvėnuose kartu su viena talentingiausių savo kartos sopranu Lina Dambrauskaite, kuri pastaruosius metus stažavosi karališkoje Londono operoje, o nuo kitų metų ji pakviesta dirbti Zuricho operoje. Kartu su Lina Dambrauskaite scenoje pasirodys, Lietuvos publikai puikiai pažįstamas trimitininkas Laurynas Lapė aktyviai koncertuojantis kaip solistas ir įvairių kamerinės muzikos ansamblių narys. Koncertą diriguos Tytuvėnų vasaros festivalio meno vadovas  Robertas Šervenikas.

Koncerto programoje virtuoziškumu žėrinti trijų didžiųjų baroko epochos kūrėjų G. F. Haendel, A. Vivaldi ir D. Scarlatti muzika.

 https://www.facebook.com/pg/V%C5%A1%C4%AF-Tytuv%C4%97n%C5%B3-festivalis-435961819878623/events/?ref=page_internal

PASIRINKITE