Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 gruodžio 09 d. 02:16
orai Monday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

TYTUVĖNŲ FESTIVALIS. MUZIKA DVIEMS

Renginio data: 2019-08-18
Renginio laikas: 15:00 val.
Bilieto kaina: 8 Eur
Bilietai: Teirautis kasoje
Telefonas: 8 651 40645
El. paštas: kotjulija@gmail.com
Feisbukas: Aplankyti

Rugpjūčio 18 d. 15 val. kviečiame į fortepijoninio dueto – vienų ryškiausių savo kartos pianistų Johan Randvere (Estija) ir Justo Šerveniko koncertą, kuris vyks Baisogalos dvaro sodyboje.

Programoje girdėsite J. S. Bach, M. Ravel, S. Rachmaninov kūrinius.

JUSTAS ŠERVENIKAS – aktyvią koncertinę veiklą pradėjo vos įstojęs į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Jis ne kartą koncertavo visose svarbiausiose Lietuvos salėse, gastroliavo beveik dešimtyje Europos valstybių ir Meksikoje, grojo su dauguma Lietuvos orkestrų ir San Luis Potosí simfoniniu orkestru (Meksika).

JOHAN RANDVERE – garsus ir talentingas jaunasis Estų pianistas. Jis gimė 1990 m. Taline. Mokytis skambinti fortepijonu Johan pradėjo būdamas 7 metų Võru muzikos mokykloje. Nuo 2003 m. studijavo Talino muzikos gimnazijoje pas prof. Ivari Ilja ir Marja Jürisson.

2012 m. baigė Estijos muzikos ir teatro akademiją pas prof. Ivari Ilja. Jis taip pat studijavo G. Verdi di Milano konservatorijoje pas prof. Valerio Premuroso. J.Randvere įgijo magistro laipsnį Estijos muzikos ir teatro akademijoje. Jis taip pat dalyvavo įvairiuose meistriškumo kursuose.

Johan Randvere sėkmingai dalyvavo daugelyje konkursų Estijoje ir užsienyje bei pelnė prizines vietas.

Jis aktyviai koncertuoja Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Italijoje, Vatikane, Baltarusijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Suomijoje, JAV ir Kanadoje, muzikuoja su garsiausiais ir profesionaliausiais tų šalių orkestrais, solistais, dirigentais.

https://www.facebook.com/pg/V%C5%A1%C4%AF-Tytuv%C4%97n%C5%B3-festivalis-435961819878623/events/?ref=page_internal

PASIRINKITE